فهرست
سید جلال داغ کرد؛ انتقاد کاپیتان از همه!‌
سید جلال داغ کرد؛ انتقاد کاپیتان از همه!‌

سید جلال داغ کرد؛ انتقاد کاپیتان از همه!‌

آی اسپورت – اتفاقات دیشب برنامه 90 تمرکز پرسپولیسی‌ها را به هم ریخته است. این ادعایی است که سید جلال حسینی بعد از شکست پرسپولیس در مقابل صنعت نفت آبادان مطرح کرد. او پس از بازی به شدت از حسین هدایتی و علی اکبر طاهری انتقاد کرد:

-آن روز که گفتم فریب نخورید، الان را می گفتم. الان دادگاهی وجود ندارد که آقای طاهری و هدایتی جوابگو باشند. آقای طاهری و هدایتی هر کاری دارند در دادگاه حل کنند. بازیکن از صبح که بیدار شده دنبال حرف این افراد است. این پول ها به بازیکنان نرسیده است. طاهری و هدایتی هر کاری کردند سند رو کنند. متاسفانه مشکلات بیشتر می شود.

-از دیروز استانداری می گوید بازی نباشد اما سازمان لیگ بازی را از ساعت 16 به ساعت 14 منتقل می‌کند. امیدوارم مردم فریب نخورند و این مسائل را بدانند. فقط مشکلات را برای پرسپولیس بیشتر می کنند. منظور من این روزها بود که نباید فریب می‌خوردیم. سازمان لیگ می گوید هوا آلوده نیست و باید بازی برگزار شود. وقتی می‌گفتند در این هوا بازی کنید چون پرسپولیس می‌برد، مردم را فریب می دادند.

-داوری را همه دیدند. اولین چیزی که از گرشاسبی می خواهم این است که به داوری اعتراض کند. البته فکر می کنم نتیجه نمی‌دهد. این داور در بازی با پارس جنوبی هم این کار ها را کرد. همین کمک داور از سی متری صحنه را می بیند اما داور از دو قدمی نمی بیند. بازیکن حریف توپ را در آغوش می گیرد اما دستور به ادامه بازی می‌دهد.

۱۰ ۱۳  
آی اسپورت
2017-12-19 18:16:00
نظر دهید

۱۳ نظر
عادل مافیایی پور
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۳
عادل مافیایی در ایجاد حاشیه برای پرسپولیس دارد. تو روحش
حسین دولابی = بدبختی
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۱
بدانید و اگاه باشید . با حضور هدایتی پرسپولیس دیگر روی خوش نخواهد دید.
اشکان
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۱
کم پول داد بهتون
پرسپولیسی که الان دارین با کمال احترام همش از صدقه سر هدایتیه
حالا از هر جهنم دره ای که پولاشو آورده برای پرسپولیس کم نذاشت
برین یقه اون مدیر بی لیاقت سابقتونو بگیرید که معلوم نیست با پولا چیکار کرده
آبی بیکران
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۰
ببین یه بازی رو داور براشون در نیاورده چقدر کولی بازی درمیاره فکر می کنه تعصب به اینه!... تعصب داشتن یه کم وجدان و اخلاق هم هست آقای همیشه طلبکار
آرش
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۵۸
اخلاق و وجدان شما رو سر قضیه سریع محکم به چپ (منظور تاب دادن باسن از جانب رحمتی پس از ذکر اوراد) و جک تری دی و ال سی دی اهدایی به داور دیدیم.
علی
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۱۵
آخه مرتیکه .... اون که پنالتی نبود ، بعد بازی کردن و باختن تیمو الکی ننداز گردن داور ! بجای این حرفای مفت تمرکزتونو بزارید تو بازی که تو آسیا نتیجه بگیریم.
عادل فردوسی پور
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۶
بازیکن و مدیرعامل و اسپانسر و عابر بانک و همه عواملتون دزد،هستن تقصیر من نیست! برنامه دیشب هم ربطی به پنالتی منشا نداشت اصلا فارسی بلد نیست که برنامه دیشبم نگاه کنه، الکی به من ربطش ندیدن، تازشم باید خوشحال باشین، هم صنعت نفت از قشقایی بهتره، هم یک چهارم از یک شونزدهم!!
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۵
بجای انداختن تقصیر گردن زمین و زمان برو یارگیری توی کرنر یاد بگیر
مارال
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۰
منتظر دستور تو بود .
۶
سهیلا
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۵۰
عادل دوبار در این سال به پرسپولیس ضربه زده ، نمی گم که نباید باشگاه نقد بشه ، میگم نقد بشه اما نه شب قبل از بازی های مهم ، مثلا می تونست برنامه بعد ی نقد کنه ... چرا دیشب؟
۵ ۲
محمد
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۱۷
دلیلش خیلی ساده است. اگه شب بازی با الهلال تیم رو به هم نمی ریختند پرسپولیس میرفت فینال آسیا، یا اگه دیشب تو کار پرسپولیس ننی گذاشتتد و برانکو دوگانه رو میبرد، اون وقت برای کیروش عزیزشون رقیب پیدا می شد
۴
اشکان
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۳
زااااارت
در جواب محمد خاک بر سر تیمی که با یه برنامه به هم میریزه
۱
اشکان
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۲۹
وای خدا این سید جلال چند سال پیش رو میبینم این سید جلال پرسپولیسی رو میبینم خندم میگیره تا چند سال پیش اعتماد به نفس جلوی دوربین وایستادن رو نداشت اما حالا خوب بلبل شده!
اثرات پولایی که میگیره
مکتب لنگیسم‌ همه رو پر رو می کنه!
اگه خودش دستش تو کار نباشه چزا باید اینطوری واکنش بده؟؟؟
اگه پول خودش هم خورده بودن اینجوری ادای آدم ریلکسا رو بازی میکرد؟؟؟ عمرا
دو روزه مو کاشته آدم شده
پیرمرد
کدوم آدم عاقلی چشمشو روی فساد میبنده؟ کسی که خودش فاسد باشه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر