فهرست
برای سروش؛ در مسیر بختیار و مسلمان؟
برای سروش؛ در مسیر بختیار و مسلمان؟

برای سروش؛ در مسیر بختیار و مسلمان؟

آی اسپورت - شايد مهم‌ترين انتقال امسال مربوط به سروش رفيعی بود؛ هافبكی كه رضایتنامه‌اش را از شهرخودرو گرفت و به سپاهان پیوست. سپاهان چهارمین تیم سروش در دو سال گذشته است؛ یک نشانه خطرناک برای بازیکنی که روزی جزو استعدادهای مهم فوتبال ایران به شمار می‌رفت. او حالا در مسیر اسم‌های بزرگ و تمام‌شده فوتبال ایران گام برمی‌دارد؛ امثال بختیار رحمانی و محسن مسلمان که حتی با وجود کیفیت پایین هم تا مدتی به خاطر اسم و رسم‌شان بازار داشتند. اتفاقا هر دوی این نفرات در دوران افول شاگرد امیر قلعه‌نویی شدند. امیر کلا نشان داده از کنار اسم‌های بزرگ به راحتی عبور نمی‌کند. به عنوان مثال همین مسلمان یک سال است که به سپاهان پیوسته، اما بیش از نود درصد اوقاتش را روی سکوها گذرانده است.

حالا سروش باید مراقب باشد به سرنوشت او دچار نشود. این شاید آخرین مجال جدی رفیعی برای اثبات خودش باشد؛ بازیکنی که در نیم‌‍فصل اول تنها دو پاس گل داد و گفته می‌شود یحیی گل‌محمدی هم چندان از عملکرد او رضایت نداشت. شاید اگر یحیی از سروش راضی بود، این بازیکن را بار دیگر به پرسپولیس باز می‌گرداند. از همه اینها که بگذریم، سپاهان در نیم‌فصل با جذب رفیعی، طیبی و ترکمان مستعد سر و صدای زیادی کرد، اما این تیم از دیدگاه امیر قلعه‌نویی از نظر هزینه همچنان و تا ابد پنجمین تیم لیگ برتر باقی خواهد ماند!

۷ ۱  
آی اسپورت
2020-01-16 01:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
میم
پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸، ۰۱:۵۳
یکی از ایراد هایی که به کی روش می گرفتن ، عدم بکارگیری از بازیکنان بازیساز(پلی میکر) مخصوصا سه بازیکنی که نام بردید، بود
گذر زمان نشون داد که دیدگاه یک مدرس حرفه ای و تالیف کننده فوتبال در مورد فوتبال ما درست یا غلط بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر