فهرست

۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵

‏این دعوای حیدری‌نعمتی بین «کی‌روش» و «برانکو» را تموم کنید. کی‌روش و برانکو مثل «قباد» و «فرهاد» هستند در سریال شهرزاد. یکی آنارشیست و هنجارشکن، یکی جنتلمن و اتو کشیده. هرکدام کاریزمای خودشان را دارند.
آی اسپورت
2017-12-05 11:15:51
نظر دهید

۳۰ نظر
حامد
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۱
عالی. عالی. عالی. واقعا مقایسه هوشمندانه و فوق‌العاده‌ و البته ناخواسته‌ای بود. کیروش مثل قباد دست در دست مافیا و "آقا بزرگ" . برانکو جنتلمن و به دور از زد و بند و در کنارِ مردم.
پوریا طباطبایی
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۱۳
یعنی حسین غفوری به ساده‌ترین شکل گفته اینا دو تا غول بزرگن که دعواشون بالاتر از این لمپن‌بازیای شماست؛ نخستین کامنت اومده به همون نسق خوانده و ۱۰۹ جان‌برکف هم تا این لحظه لایکش کردن. افسوس.
۷
سید احسان
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۰۳
واقعا متاسفم همچین نویسنده هایی تو سایت ها اجازه فعالیت دارن
شماهایی که با این مقایسه خوشحالی میکنید بدونید و مطمئن باشیدکه این آقای نویسنده یا امثال ایشون تو سال 2006 هم علیه همین برانکوی محبوب شما مقاله می نوشتن و حاشیه برای ایشون درست کردن و باعث اون ناکامی 2006 و شاید 2018 همین نویسنده ها و سایت های زرد و شما مردم نا آگاه هستید که کارهایی میکنید که دل خواه همین اشخاصه
حامد
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۱۹
پسر جان لومپن تو و دوستتی که حتا مثال زدن هم بلد نیستید. یعنی انقدر از مرحله پرتید که حتا یه سریال عامه‌پسند فارسی رو نمی‌فهمید که کی شخصیت منفیه و کی مثبت و چه جوری باید مثال زد و مقایسه کرد... راستی تو همون پوریا طباطبایی هستی که یه بار با من سرِ یه موضوع درباره کیروش چند تا کامنت رد و بدل کرد؟ اون موقع‌ها "بچه"ی مودبی بودی. یعنی انقدر ملت زود تبدیل به "لومپن" و "گنده لات" می‌شن؟ با تو مطلب یامفت تو یه سایت زرد؟
ویلی
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۶
باید یه تقابل جایگزین به جاش علم کنید وگرنه تا اون موقع این یکی رو بورسه و کهنه نمیشه، ملت عصبی و پرخاشگر کار به منطق و استدلالش ندارن فقط با این حرفا تخلیه میکنن خودشونو....یه دوقطبی تازه پیدا کنید
۶ ۲
حامد
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۴۲
این تقابل رو کیروش ایجاد کرد چون حضور یک مربی که با ایران افتخارات زیادی کسب کرده و محبوبیت بیشتری ازش داره براش سنگینه.
پوریا طباطبایی
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۱۶
حضور حامد و نظرات پخته‌ش و لایک های فراوونش هم برای من سنگینه. منم مثل کیروش بدم.
۲
ساشا
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۷
سلام ، من به شخصه از کارفنی و تکنیکی آقای کیروش خوشم میاد ولی در عین حال از شخصیت و طرز صحبت کردنش زیاد راضی نیستیم چون با مردم روراست نیست. لیگ برتر فروردین تموم میشه و فرصت بیش از دوماهه برایه آمادگی تیم ملی وجود داره آیا 2ماه زمان کمی برایه آمادگی تیم ملی هست؟؟
آقای کیروش می فرمایند برایه تعامل بیشتر بامربیان باشگاه ها گفتگو می کنم؛ آیا کیروش حاضر میشه با برانکو گفتگو کنه. این حرف واستدلال که تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا با تیم دومشون حاضر میشن رو هم به قضاوت شما می سپارم که تیم های عربی، وشرق آسیا این همه هزینه می کنند تا افتخاری کسب کنند آخر راضی می شوند با تیم های دومشون شرکت کنند؟؟ این حرفا از کیروش که مربیه حرفیه هستش بعیده. ایشون یه حرف جالبی درباره ی قهرمانی در لیگ آسیایی گفتند که تعجب برانگیزه اینکه سه قهرمانی در آسیا کم ارزشتر از حضور خوب در جام جهانی هست؟؟؟؟؟؟؟؟
مثل اینکه بگی مسجد خوبه یا مدرسه؟
این دوتا بهم ربط پیدا نمی کنند که. پس با این استدلال تیم های باشگاهی بزرگ اروپایی هرساله تو لیگ قهرمانان با تمام وجود برایه قهرمانی می جنگند کار عبث وبیهوده ای می کنند. چون اواویت رو باید به تیم ملی بدهند. الله اعلم.
حرف حساب
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۲
همين کيروشي پور بدذات 7 سال پيش به دايي ميگفت 8 روز زمان کمي نيست براي آمادگي تيم ملي چرا ميخواهي ليگ رو تعطيل کني! حرف زوره!!!! حالا از تعطيلي چند ماهه ليگ حمايت ميکنه! تو روحت عادل!
بابک پرسپولیسی
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۵
مقایسه سه تا جام باشگاه ها با یک حضور در جام جهانی به خاطر اینه که خودشون بدون جام تشریف دارن. بالاخره باید یه فرقی باشه بین یکی مثل لیپی که هر جامی که بخوای تو قوطیش پیدا میشه و یک مربی که هشت سال ایران بوده و حتی در جام ملت ها سوم هم نشده
بابک پرسپولیسی
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۵
مقایسه سه تا جام باشگاه ها با یک حضور در جام جهانی به خاطر اینه که خودشون بدون جام تشریف دارن. بالاخره باید یه فرقی باشه بین یکی مثل لیپی که هر جامی که بخوای تو قوطیش پیدا میشه و یک مربی که هشت سال ایران بوده و حتی در جام ملت ها سوم هم نشده
کیروش پرست
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۳
برانکو طرفدار ایدوئولوژیک ندارد.این طرفداران کیروش هستند که ایدوئولوژیک هستند و او را قدیس می پندارند.اگر یک سری هم میان از برانکو طرفداری میکنن از لج کیروشی پورها هست.
بارها شده که طرفداران برانکو از برانکو انتقاد کرده اند ولی کیروشی پورها کارهای غلط و اخلاق گند او را هم توجیه میکنند
آنتی شومن
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۷
مرسی خیلی خوب و دقیق بود!
پوریا طباطبایی
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۱۹
عزیزان شجاع و جسور با نام‌های جذاب و کیلوکیلو لایک! من ده سال پیش برانکو پرست شماها بودم وقتی با لگد از مملکت پرتش کردید بیرون، امروز با برانکو همکاری می‌کنم ولو اندک در پرسپولیس، و در عین حال کیروش پرست هم خطاب می‌شم. جمع کنید بساط بیهوده برچسب زدن رو استادان گرامی.
۲
کیروش پرست
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۲۵
به پوریا
چرا چرت میگی از کجا میدونید من جزو اون دسته بودم که ده سال پیش برانکو رو پرت کردن بیرون. یک سال هست که داری این خزعبلات رو میگی.من کاری به تو ندارم و نمیگه جیره خواری. تو یک عادی طرفدار می‌شود هستی و یا مثلا شاهرخ زبردست یک طرفدار عادی کیروش است. من منظورم یک عده هست که جیره خوار کیروش هستن مثل همین فردوسی پور که یک بام و دو هوا بودن رو دوباره معنا کرده و یا جیره خوار دیگری به نام عشوندی که الکی میخواد برانکو رو مقابل کیروش بزاره. و یا روباه اشکریز
پوریا طباطبایی
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۳
استاد منم وقتی از اسم خودم مایه می‌ذارم توهّم ندارم کلّ انتقادات تاریخ بشریت رو به سمت خودم بدونم که؛ دارم می‌گم این اسامی هم که گفتی چند نفرشون رو از نزدیک می‌شناسم و کسی جیره‌خور نیست؛ والّا همه‌ش نظرهای مختلف و مخالفه اینقدر نزنیم تو سر هم. همین.
کیروش پرست
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۳۷
برای اینکه برخی یک نفر جیره خوار هست کافیه نوشته هایش رو بخونی. هر کس نوشته های عشوندی رو بخونه می فهمه که جیره خواره. خودش که نمیاد داد بزنه من جیره خوارم. جیره خوار بودن فردوسی پور هم اظهر من اشمسه. چرا نمیگم شما جیره خواری مستر طباطبایی ؟ چون که نوشته هات داد میزنه با این که طرفدار کیروشی ولی جیره خوار نیستی. فرشاد کاس نژاد تابلوئه که جیره خواره. میتونی چرا جیره خواره؟ چون وقتی کریمی جلو دراسیون وایمیسه اصلا توجهی نداره وتازه سعی می‌کنه پوشش داده ولی وقتی کیروش جلو فدراسیون وایمیسه در وصف شجاعتش داستان ها می سرایه. اره عزیز دنیای جیره خواری اینچنین هست
پوریا طباطبایی
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۵۵
خب خوشحال و ممنونم که من رو «جیره‌خور» نمی‌دونی ولی نظر من اینه که برای جیره‌خور دونستن دیگران هم نمی‌شه این‌قدر راحت قضاوت کرد.
۱
کیروش پرست به پوریا
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۱۵
اولا من در مورد شما حقیقت رو گفتم و نیاز به ممنون بودن نیست من با توییت هاتون میفهمم چه شخصیتی دارید به قول قدیما "تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد". همین طور شاهرخ زبردست رو هم از روی توییت هاش میشناسم و میدونم انسان منطقی هست . میدونم شما عشق کیروش هستید و در کیروش دوست بودن زیاده روی هم می کنید(البته به نظر من) ولی از روس منفعت شخصی این کار رو نمیکنی.
ولی در مورد بقیه یه سوال می پرسم انصافا جوا ب بده .قبول داری یه مافیای رسانه ای پشت کیروش هست یا نه؟ ویا اصلا کلی تر می پرسم هر اتفاق و تغییر بزرگ فوتبالی تو فوتبال کشورمون یه مافیای رسانه ای پشتش هست یا نه؟
اگه این سوال رو جواب بدی خیلی خوب میشه و خوشحال میشم بدور از دعوای کیروشی آنتی کیروشی میتونیم بحث رو ادامه بدیم.
۲
پوریا طباطبایی
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۵۰
ببین شکی نیست که تو دنیا خیلی چیزا داره با مافیا و زور رسانه پیش می‌ره. من فقط حرفم اینه که در مورد اینکه کی توی این مافیا هست و کی نیست سخت می‌شه قضاوت کرد.
تماس فرت
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۱
برانکو جنتلمنه؟؟؟!!! اصلا مقایسه برانکو شانسوویچ با کارلوس کیروش به اون بزرگی قیاس مع الفارغه ...شک نکن کسی که تو لیگ ایران با تدوام چند ساله نتیجه میگیره یه جای کارش میلنگه صد در صد مافیا توش دخیله امثالشون زیادن این آدما نظیر علی پروین ، امیر قلعه نویی ، فرهاد کاظمی و ...غصه نخورین این برای مربیای دست چندمی ویچ همیشه جای کار تو ایران هس
۲ ۲
علي ، اصفهان
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۴
aشما سعي كن زياد حرص نخوري ،‌برو آبت رو بنوش ...
&
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۲۷
جان ؟ امیرقلعه نویی همونی نیست که باهاش بیشترین جام رو اوردین ؟ ممنون که توضیح دادی چطوری به دست اومده !
حمید
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۲۳
خواسته نویسنده برای اتمام دعوا، محلی شد برای دعوا، من پرسپولیسیم، منش و رفتار برانکو را خیلی خیلی بیشتر از کیروش می پسندم ولی چاره ای نیست و باید با کیروش هم کمی مدارا کنیم، گرچه اخلاقش خوب نیست ولی از نظر فنی قدرتمنده، کافیه کمی آروم تر صحبت کنه تا همه همراهش بشوند، نه اینکه اسم 6 تا بازیکن پرسپولیس و استقلال را بیاره و بگه فقط 65 دقیقه می تونند بدوند، خوب برادر من این رو قرار نیست توی برنامه زنده بگی، برو به خود مربی بگو، به باشگاه بگو
ساعد
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۱۵
کی بود ؟ برانکو ؟ برانکو از همون اول برای نیمکت تیم ملی نقشه کشیده بود . برانکوی یک درصدی اول می خواست زیر پای کی روش رو خالی کنه . خودتی آقا پسر . شما برو در وصف طاهری و برانکو شر بنویس . به کی روش چه کار داری تو ؟
بی طرف
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۸
مقایسه تون اشتباه هست اصلا کی روش در سطحی نیست که با برانکو مقایسه بشه درستش اینه که کی روش رو مایلی کهن و درخشان مقایسه کنیم نه یک مربی بین المللی و همیشه موفق مثل برانکو.
ali
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۰۲:۲۲
اینجا متاسفانه یکسری زامبی دهه هشتادی که سنشون قد نمیده به افتضاحات ویچ های بی خاصیت جمع شدن ُ. برانکو فقط تو لیگ دوزاری ایران اونم وفتی استقلال و سپاهان و تراکتور وضعشون خرابه جواب میده ، وگرنه کارنامه درخشانش و پرافتخارش تو آسیا و ۶ تا رفت و برگشت از الهلال خوردن تو گینس ثبت شده !
پوریا طباطبایی
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۵۱
نویسنده گفته وارد جنگ این دو نفر نشیم چون جفت‌شون کارشون رو بلدن و سطح دعواشون بالاتر از دعواهاست. بلافاصله شما به دعوا ادامه دادی برادر. شاید حس بدی توش باشه و احتمالا من اگر عصبانی نبودم این واژه رو نمی‌گفتم؛ ولی لمپنیسم فحش نیست؛ توصیفی به همین حرکته که شما از نوشته‌ای کاملا برعکس استفادهٔ خودت رو ببری، بعدش هم که من و نویسنده رو با انواع و اقسام واژه‌ها به صلّابه بکشی. استاد! من همونم شمام همونی؛ آروم‌تر باشیم با هم. لمپن تند بود؛ من معذرت می‌خوام.
۲
حامد
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۵۸
پوریا طباطبایی! لومپن معنی خودش داره. لومپن یعنی کسی که تو چرخه تولید نیست و از قدرت مرکزی ارتزاق می‌کنه. حیات انگل‌وار داره. به دیگران می‌چسبه، دم تکون می‌ده و از این طریق امرار معاش و حیات می‌کنه. این تعریف واژه‌ایه که معنی‌اش رو بلد نیستی و دیگه نمی‌گم با این تعریف مصداق‌اش چه کسانی می‌شن. به دوست‌تم بگو که مثال زدن یاد بگیره. هیچ‌وقت برای این‌که بگه دو نفر خوبن و دعوا نکنید، نره سراغ قطب منفی و مثبت یه سریال که دو سیزن دارن با هم جنگ و جدل می‌کنن و سر یه معشوق رقابت دارن. مثال با عرض معذرت ابلهانه‌ی دوست تو این معنی رو می‌داد که کیروش- قباد آدم لات‌مسلک و بی‌سواد و بی‌عرضه‌ای هست که فقط با چسبیدن به عنوان بزرگ‌آقا- فدارسیون و وزارت ورزش می‌تونه روی صندلی اول بشینه و دنبال به مالکیت دراوردن یه موجود دیگه شهرزاد- تیم ملی باشه و تو این راه ابایی نداره که رقیب باسواد و فرهیخته‌اش رو فرهاد-برانکو به هر ترتیب و به یاری لات‌ها و چاقوکش‌ها (کلاه‌مخملی‌های سریال و قلم به مزدان رسانه‌ها در اینجا)، تخطئه کنه. من که با چنین مثالی کاملا موافقم و به همین خاطر به دوستت آفرین گفتم اما می‌دونم منظور اون چیز دیگه‌ای بود و فقط از سر بی‌سوادی و کم بودن بهره هوشی چنین مثالی زد.... نویسنده شدن حتی تو زمینه‌ی ورزشی به چیزهایی بیشتر از خوشمزگی و دلبری کردن پای توئیت‌های راهبر نیاز داره. این رو به‌ات دوستانه گفتم.
۱
حامد
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۰۲
شرمنده. الان که فکر کردم دیدم مثال دوست‌ات واقعا عالیه. فردوسی‌پور هم دقیقا همون نصرته که می‌خواد راه و چاه ریاست تو ملک بزرگ‌آقا رو یاد قباد- کیروش بده و سر رقیباشو زیر آب می‌کنه!! هاهاها
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر