فهرست
گفتگوی جباری با الوطن/ چیزی از آینده ام نمی دانم
گفتگوی جباری با الوطن/ چیزی از آینده ام نمی دانم

گفتگوی جباری با الوطن/ چیزی از آینده ام نمی دانم

آی اسپورت- روزنامه الوطن چاپ قطر به سراغ مجتبی جباری رفته و با ستاره ایرانی الاهلی گفتگو کرده است. جباری در این مصاحبه تقریبا بلند از ماندن در این باشگاه تا پایان فصل گفته و خبر داده تا دو هفته دیگر آمادگی حضور در میدان را دارد. جباری به الوطن گفته قرار شده بعد از آماده شدن او، نام بازیکنی از فهرست تیم خارج شود. با همه این حرفها، جباری در پایان گفته چیزی درباره آینده اش نمی داند و در انتظار تصمیم نهایی الاهلی می ماند و هر چه که باشد، به آن احترام می گذارد.

 

وضعیت ‌مصدومیت تان چطور است؟

خوشبختانه روز به روز در حال‌ بهتر شدن هستم. دکترم پس از آخرین معاینه اش گفت جایی برای نگرانی نیست و به زودی برمی گردم و تمریناتم را شروع می کنم. سفر کوتاهی به تهران داشتم و حالا که برگشته ام، دویدن را شروع کرده‌ و خیلی زود در تمرینات گروهی شرکت خواهم کرد.

 

کی می توانید بازی کنید؟

به نظر خودم که بعد از هفته هجدهم.

 

مدیران باشگاه هم این تاریخ را می دانند؟

هم باشگاه و هم سرمربی تیم می دانند کی دوباره بازی خواهم کرد. با سرمربی حرف زده ام و مطمئنش کردم که وضعیتم بهتر شده و به بازی با الخور می رسم.

 

رییس باشگاه هم این موضوع را می داند؟

رییس باشگاه همواره جویای حالم است. در جلسه اش با مدیربرنامه هایم، به او گفته شده که آسیب دیدگی ‌ام جدی نیست.

 

می ‌دانید که باشگاه با یک بازیکن جدید به جای تان قرارداد امضا کرد؟

می ‌دانم و او را در تمرین دیده ام ولی مدیربرنامه‌ هایم به من گفته‌ اگر به شرایط بازی برسم باشگاه نامم را به جای یک بازیکن دیگر وارد فهرست می کند.

 

چطور چنین چیزی ممکن است؟ الاهلی 4 سهمیه خارجی اش را پر کرده.

دقیقا نمی دانم اسم من به جای چه بازیکنی ثبت شود. من این موضوع را از مدیربرنامه هایم شنیدم و بیشتر از این چیزی نمی‌ دانم. رییس باشگاه هم به من گفته‌ که الاهلی به بازیکنانی مانند من نیاز دارد. من چند روز دیگر آماده بازی می ‌شوم و بقیه چیزها مربوط به باشگاه است.

 

اگر باشگاه دیگر نیازی به مجتبی جباری نداشته باشد، چه می کنید؟

باشگاه این آزادی را دارد هر تصمیمی که به سودش است، بگیرد. به عنوان بازیکنی حرفه ‌ای آماده ‌ام دو هفته دیگر برای الاهلی بازی کنم. تا لحظه آخر منتظر می ‌مانم ولی بعد از آن احتمال اینکه هر تصمیمی گرفته شود، هست. فعلا چیزی درباره آینده‌ ام نمی دانم و باید با مدیربرنامه ‌هایم درباره اش صحبت کنم.

 

چرا باشگاه با شما درباره تصمیم نهایی اش صحبت نکرده؟

من نمی دانم. بهتر است این سوال را از باشگاه بپرسید. من قراردادی دارم و به آن پایبندم. هر تصمیمی هم که گرفته شود، مورد احترام من است چون حرفه ‌ای هستم و شرایط را به خوبی درک می کنم.

 

پیشنهادی هم دارید؟

هیچ پیشنهادی ندارم و به جدایی فکر هم نمی کنم. از مدیربرنامه هایم هم نخواسته ‌ام به دنبال تیم برایم باشد. با الاهلی قرارداد دارم و همه تلاشم را می کنم تا برگردم.

  

صحبت پایانی تان چیست؟

امیدوارم تا پایان این فصل برای الاهلی بازی کنم. باشگاه همچنان این فرصت را دارد که درباره آینده ام تصمیم گیری کند. من به هر تصمیمی که گرفته شود، احترام می گذارم.

۵    
آی اسپورت
2017-01-18 19:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر