فهرست
دلیل خط خوردن ایسکو؛ مشاجره با سولاری
دلیل خط خوردن ایسکو؛ مشاجره با سولاری

دلیل خط خوردن ایسکو؛ مشاجره با سولاری

آی اسپورت - ایسکو در شش فصل اخیر یکی از مهره‌های همیشه تاثیرگذار رئال مادرید بوده است. ستاره‌ای که هرچند به ندرت توانسته برای یک مقطع طولانی به عنوان بازیکن ثابت مورد استفاده قرار بگیرد اما حضورش در زمین، تحت هر شرایطی کیفیت تیمی رئال را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.

او در فصل جاری با حضور لوپتگی روی نیمکت رئال، تبدیل به بازیکن فیکس شده بود و یکی از مخالفان جدی اخراج او نیز بود. ایسکو حتی در نشستی خبری گفت که در صورت اخراج لوپتگی، باید همه بازیکنان رئال را اخراج کنند. در هر صورت لوپتگی پس از شکست سنگین در ال‌کلاسیکو از کار برکنار شد و سولاری جای او را گرفت و از آن پس ایسکو به نیمکت ذخیره‌ها تبعید شد. شب گذشته اما او روی نیمکت نیز حضور نداشت و بازی برابر رم را از روی سکوها تماشا کرد.

سولاری دلیل خط زدن ایسکو را کاملا فنی ارزیابی کرد اما مانولو لاما، گزارشگر مشهور کادنا کوپه ادعایی دیگر را مطرح کرد. به این صورت که ایسکو پس از شکست 3-0 رئال برابر ایبار، با سولاری مشاجره کرده و همین تنش لفظی باعث شده تا از فهرست 18 نفره بازی با رم کنار گذاشته شود. ابتدا تصمیم بر این بود که ایسکو به رم سفر نکند اما به دلیل حواشی زیادی که این اتفاق باعث می‌شد، سولاری تصمیم گرفت ایسکو را به رم ببرد و سپس نام او را خط بزند. اینگونه تمرکز رسانه‌ها روی بازی معطوف می‌شد و نه خط خوردن ایسکو. تدبیری که جواب هم داد.

ورزش 3

۱    
آی اسپورت
2018-11-28 14:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر