فهرست
قلعه‌نویی و دنیایی از تناقض
قلعه‌نویی و دنیایی از تناقض

قلعه‌نویی و دنیایی از تناقض

آی اسپورت - امیر قلعه‌نویی در جدیدترین اظهاراتش از پیشنهاد 900 هزار دلاری یک تیم داخلی به کی‌روش استنلی خبر داده و از سازمان لیگ خواسته قراردادها را منتشر کند. سوای اینکه ما هم از انتشار قراردادها استقبال می‌کنیم تا ببینیم محمدرضا حسینی با چه مبلغی و چه آپشن‌هایی قید بازی در تهران را زده و به سپاهان پیوسته، این مصاحبه امیرخان همه را یاد روزهایی انداخت که او به خاطر قانون سقف قرارداد با سازمان لیگ در کشمکش بود؛ آن روزها که سپاهان امیرخان تقریبا هر ستاره‌ای را که می‌خواست جذب می‌کرد و با ریخت و پاش زیاد پشت هم قهرمانی به دست آورد، دخالت سازمان لیگ در قراردادها یک کار اشتباه بود ولی حالا که یک تیم دیگر روی دست سپاهان بلند شده و پیشنهاد بهتری به مهاجم تیمش می‌دهد، به زعم امیرخان وظیفه سازمان لیگ است که ورود کند. اگر ادعای قلعه‌نویی صحت داشته باشد، احتمالا تیم تراکتور به استنلی چنین پیشنهادی داده، تیمی که از سال گذشته خصوصی شده و برخلاف سپاهان از بودجه دولت تغذیه نمی‌کند و در واقع میزان پرداختی‌های این تیم خصوصی به کسی ارتباطی ندارد.

ادعای قلعه‌نویی در زمانی که استقلال و پرسپولیس هم از گرفتن پول از سازمان لیگ محروم هستند، و خودش مربی تیمی است که با استفاده از بودجه دولت در بازار نقل و انتقالات جولان می‌دهد، کمی خنده‌دار و مسخره است؛ عجیب‌تر این که کسی این حرف را زده که روزگاری خودش مخالف دخالت سازمان لیگ بود! از این دست تناقض‌های آشکار در رفتار قلعه‌نویی کم ندیده ایم، او همان کسی است که برای تقابل با کارلوس کی‌روش وارد جبهه برانکو شد و با او دست دوستی داد ولی پس از جدایی کی‌روش از تیم ملی، شدیدترین تهمت‌ها را به برانکو و تیمش وارد کرد و آن فضای عجیب را در دو بازی آخر فصل سپاهان مقابل پرسپولیس به وجود آورد. قلعه‌نویی که با اظهاراتش درباره مهندسی لیگ خشم پرسپولیسی‌ها را برانگیخته بود، قرار بود درباره این ادعای عجیبش بیشتر توضیح دهد ولی انگار هنوز زمان مناسب برای این کار نرسیده و شاید هرگز هم نرسد.

البته قلعه‌نویی در سال‌های اخیر به قدری حرف‌های عجیب و غریب زده که دیگر این اظهاراتش برای کسی تعجب‌آور نیست، فقط امیدواریم اگر کی‌روش استنلی در سپاهان ماندنی شد، امیرخان خودش صادقانه قرارداد این بازیکن را منتشر کند تا ببینیم این ستاره برزیلی چگونه راضی شده قید یک پیشنهاد 900 هزار دلاری را بزند و در سپاهان بماند.

جالب اینکه این مدل مظلوم‌نمایی‌ها در سپاهان تبدیل به یک اپیدمی شده است و اخیرا تابش که تمام هزینه‌های تیمش از جیب دولت بوده، به حواله 500 هزار دلاری وزارت ورزش به استقلال و پرسپولیس معترض شده است! در روزهایی که استقلال و پرسپولیس درگیر طلب بازیکنان قدیمی خود هستند و استقلال در آستانه کسر شش امتیاز و محرومیت از نقل و انتقالات است، این همه مظلوم‌نمایی از سمت تیمی که در تمام این سال‌ها حتی یک طلبکار هم نداشته و حتی یک مصاحبه از بازیکنان این تیم درباره مشکلات مالی دیده نشده، کمی وقیحانه به نظر می‌رسد.

۱۲۱۴۵ ۱۱  
آی اسپورت
2019-07-03 21:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
فیتیله
چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸، ۲۲:۳۷
تراچتور سوگلی سپاه است در گذشته با بازیکن سرباز و اکنون با هزینه های میلیاردی به ترک های خر باج میدهند. در حقیقت زنوزی مترسکی بیش نیست و این تیم توسط اتاق فکر سپاه کنترل میشود.
۲
شاهین
چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸، ۲۲:۴۳
لمپن با ادبیات کوچه بازاری + وقاحت + ریاکاری!


احمد جمشیدیان

از احمد جمشیدیان می‌شود شروع کرد. بعضی‌ها علت ده روز عدم تمرین جمشیدیان در ابتدای فصل پیش را نوعی پنهان‌کاری بابت منشوری بودنش قلمداد می‌کنند و ورم روده ناشی از فتق را بهانه‌ای می‌دانند که استقلالی‌ها آن را علم کرده‌اند تا اگر کارت بازی جمشیدیان صادر نشد در مردم شائبه‌ای ایجاد نشود.‌‌

همان روز‌ها علیپور مصاحبه‌ای می‌کند و شایعه نداشتن کارت بازی جمشیدیان و نظری را تکذیب می‌کند و علت دعوت آن‌ها را به کمیته اخلاق حرف‌هایی می‌داند که در روزنامه‌ها و میان خبرنگاران نقل می‌شود.

جمشیدیان در بازی اول مقابل گسترش فولاد پس از مدتی فیزیوتراپی حدود ده دقیقه بازی می‌کند که با توجه به مصاحبه قبل از بازی نوروزی مبنی بر تست بدنی جمشیدیان کار عجیب و غریبی نبود.

شایعه دیگر در مورد او این است که مقابل استقلال پنالتی را از قصد خراب کرده. جمشیدیان در آن بازی نیمکت‌نشین بود و دقیقه ۱۲۰ بازی به جای نویدکیا که روی خطای محمدرضایی مصدوم شده بود وارد زمین می‌‌شود و پنالتی پنجم را می‌زند.

ضربه او به وسط دروازه می‌رود و درست در خلاف جهت حرکت رحمتی اما توپ به نوک پای رحمتی برخورد می‌کند و توپ گل نمی‌شود. بر اساس قاعده و تحلیل هیچ کس وقت خراب کردن پنالتی ضربه را به چهارچوب نمی‌زند. کدام عقل سلیمی برای یک بازیکن ذخیره برنامه‌ریزی می‌کند که کادر فنی استقلال برنامه‌ریزی کند؟

آورده‌اند که جمشیدیان باید با خسرو حیدری حرکت می‌کرده و در آن صحنه که استقلال به سپاهان در دور رفت سال پیش گل زده کم‌فروشی کرده.

وقتی خسرو حیدری دو ثانیه قبل از جمشیدیان استارت زده و سرعت ذاتی بیشتری نسبت به جمشیدیان دارد چطور جمشیدیان می‌توانسته او را مهار کند در حالی که توپ در محوطه جریمه بلاک می‌شود و توپ به پشت سر اشجاری می‌افتد و خیلی اتفاقی حیدری از راه می‌رسد و توپ را گل می‌کند!

جالب اینکه جمشیدیان در دقیقه شش این بازی خود را در موقعیت گل قرار می‌دهد و ضربه‌ای می‌زند که می‌تواند دروازه استقلال را باز کند.

محمدمهدی نظری

در مورد محمدمهدی نظری گفته می‌شود او دو موقعیت بالای ۸۰ درصد را مقابل استقلال از دست داده. در بازی برگشت سال پیش بهترین موقعیت در اول بازی نصیب حکیم نصاری شد. او توپ را از منتظری دزدید و از شش قدم به آسمان زد که به اشتباه، گزارشگر شیرازی او را نظری صدا کرد.

در نیمه دوم وقتی استقلال سه هیچ از حریف پیش بود موقعیتی در ضدحمله برای نظری پیش آمد که حمودی مقابل ضربه او ایستاد و توپ به او برخورد کرد.

حال اینکه شایعه‌سازان محترم چطور این موقعیت را بالای ۸۰ درصد دانسته و دقیق‌تر اینکه عدد ۸۰ را از کجا آورده‌اند خود مسئله مهمی است.

شاید هم اگر آن توپ گل می‌شد استقلال چهار بر سه بازی را واگذار می‌کرد. اگر این فصل نظری به نفت تهران پیوست حتما او با نفت تهران سر و سری داشته که در بازی رفت دروازه خالی را به بیرون زده است.

میثم بائو

انتقال میثم بائو ربط داده شده به سه اخطاره شدن و محرومیت او در بازی برگشت مقابل تراکتورسازی. میثم بائو در بازی رفت مقابل تراکتور بازی کرد و شهرداری که هفته پیش از آن پرسپولیس را در تهران برده بود بازی را به تراکتور پنج بر یک باخت.

حال اینکه چرا در بازی برگشت امیر قلعه‌نویی باید به بائو بگوید بازی نکن کمی دور از عقل نشان می‌دهد. آن هم به وعده‌ اینکه بیا پول کمتری بگیر و روی نیمکت بنشین و لذت ببر!

بائو از قراردادی که با استقلال بسته بود تنها ۲۳ درصد دریافتی داشته. یعنی کمتر از ۲۰۰ میلیون تومان. در حالی که در تراکتور یا قبل‌تر از آن شهرداری تبریز جزء قراردادهای گران به حساب می‌آید.

در بازی رفت شهرداری تبریز جزء تیم‌های بالای جدول بود و در بازی برگشت انتهای جدول. این شایعه از دهان مدیرروستایی آمد که ۱۳ بازی را در شهرداری تبریز با بائو و بی‌بائو واگذار کرد.

شاید هم از آن بازی آخری که قلعه‌نویی در سپاهان ذخیره‌هایش را بازی داد و باخت و پاس همدان سقوط کرد کینه به دل داشته. پاس همدانی که اگر به استقلال در همدان نمی‌باخت در لیگ بر‌تر می‌ماند.

بد نیست مدیرروستا در مورد قرارداد خودش با شهرداری تبریز که مربی تیم هشتم جدول (میودراگ یشیچ) را اخراج کردند تا او بیاید و تیم را بیاندازد هم شفاف‌سازی کند.

ابراهیم توره

محرومیت توره در بازی برگشت مقابل استقلال در فصل ۸۷-۸۸ را مشکوک می‌دانند و کارت زردی که او مقابل پگاه گرفته را هم به واسطه‌گری و تبانی ربط می‌دهد.

بهتر بود که بگویند در آن بازی توره برای پرسپولیس گلزنی کرد و اگر قلعه‌نویی چنین نفوذی روی این بازیکن داشت چرا ابتدای فصل که خیلی به استقلال نزدیک بود او را به دلارهای هدایتی باخت.

اگر جماعت شایعه‌ساز، کارت زرد توره را مفتی می‌داند کارت قرمزی که او مقابل بنیادکار در سپاهان گرفت را چطور توجیه می‌کند؟ بهتر نبود قلعه‌نویی مثل نظری به توره می‌گفت بازی کن و موقعیت بالای ۸۰ درصد را به بیرون بزن.

توره چند بار سابقه حرکات غیرحرفه‌ای دارد. در ابتدای‌‌ همان فصلی که به سپاهان رفت قراردادی با نانت بسته بود که با شکایت سپاهان ملغی شد.

ابراهیم تقی‌پور

شایعه طنزگونه‌ای هم وجود دارد. انتقال تقی‌پور به استقلال را به خاطر نزدن اوت دروازه مقابل استقلال می‌پندارند. ایشان حتما مثل بقیه نتوانسته‌اند نقش تقی‌پور در گل‌های استقلال را ببیند که این حرف را زده.

استقلال در آخرین روزهای نقل و انتقالات آن سال به خاطر رفتن صادقی به مس کرمان هیچ گزینه‌ای جز تقی‌پور نداشت. تقی‌پور حتی با پگاه قرارداد داخلی هم امضا کرده بود.

بهتر است بدانند آن بازی را استقلال به سختی در وقت اضافی برد و شاید در تمام گل‌ها تنها کسی که مقصر نبود تقی‌پور بود که اگر بود هم دلیلی بر گناهکار بودن او نبود.

رامین محرم‌نژاد

سال هاست دهان به دهان می‌چرخد که محرم‌نژاد توپ را می‌اندازد جلوی پای اکبر‌پور و اکبر‌پور آن توپ را سانتر می‌کند. در آن صحنه توپ بلند به سمت دروازه شموشک دفع می‌شود. توپ زیر پای محرم‌نژاد قرار می‌گیرد و اکبرپور با او بیشتر از ده متر فاصله دارد.

وقتی او به سمت دروازه برمی‌گردد تا توپ را به دروازه‌بان پاس دهد اکبرپور استارت می‌زند و توپ را از بین پای محرم‌نژاد می‌زند. توپ با سرعت زیاد به سمت خط عرضی می‌رود اما به خاطر بد بودن چمن پله می‌شود و سرعتش کم می‌شود و اکبرپور می‌تواند در حالت نشسته هم توپ را سانتر کند و عنایتی توپ را گل می‌کند.

کسانی که انتقال محرم‌نژاد به استقلال برایشان عجیب به نظر می‌رسد باید بدانند که او حتی دوره‌ای کاپیتان تیم ملی جوانان هم بوده و در آن دوره شاید پیروز قربانی و امیرحسین صادقی که بازیکنان فیکس استقلال بودند کم اسم و رسم‌تر از او بودند.

خریدهای آن سال استقلال هم طالب‌نسب و محرم‌نژاد و جباری بودند. آن روز‌ها این‌ها جزء ارزان‌ترین‌ها بودند.

و حالا بختیار رحمانی

بختیار رحمانی بهتر نبود خیلی تابلو یک لگدی به آندو یا هر کس دیگر می‌زد و داور راحت‌تر اخراجش می‌کرد. بختیار رحمانی در یک صحنه در بازی با السد چند تا لگد ریز به شماره ۱۰ آن‌ها زد ولی داور راه آمد و اخراجش نکرد.

پی‌نوشت: این حرفا بدون شک برای فوتبال ایران سم خواهد بود چه برای قلعه نویی چه برای دایی چه برای دیگران. اگر امثال قلعه نویی و دایی در منجلاب حاشیه سازان گیر کنند بدون شک ضربه سنگینی به فوتبال ایران خواهد خورد. آن موقع بهتر است در فوتبال ایران تخته کرد تا دیگر ضرری وارد نشود.

شقایق اشک ریز
۲
قلی
چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸، ۲۲:۴۴
چند گرفتی چرت بنویسی ؟ شایدم مشکل جنست بوده
مهرداد
چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸، ۲۲:۵۱
حق با تابش است
استقلال و پرسپولیس مگر اسپانسر (اپراتور) ندارند؟

معنی ندارد با وجود این همه پولی که اسپانسر به انها میدهد از وزارت ورزش یک میلیون دلار پول نقد بگیرند


چه فرقی هست بین این دو و بقیه؟
فقط پرسپولیس
چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸، ۲۳:۱۰
خوب دیگه شرف چیز خیلی خوبیه که اینا جماعت مافیایی کلا باهاش بیگانه هستن خدارو شکر که با اینهمه سیاه نمایی به هیچ جا هم نمیرسن
۳
اصفهانی
پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸، ۰۰:۱۸
اولا تو سواد فوتبالی نداری پس چرا درباره فوتبال مینویسی سپاهان تقریبا یه باشگاه خصوصیه چون مجتمع فولاد نزدیک به هفتاد درصدش خصوصیه پس اقای نویسنده دست سپاهان تو جیب تو و دولت نیست دوما قانون اون سال را گذاشتن که سپاهان نابود کنند همه دیدن به غیر سپاهان کسی از این قانون پیروی نکرد و سوم اینکه سپاهان هرچی به حسینی داده خوب داده از جیب تو و بابات که نداده سپاهان خصوصیه برانکو چقدر گرفت برا یک فصل شفر چقدر گرفت برا یک فصل بودمیر چقدر میخواد قرامت بگیرد فقط موندم چطور شبا با نوشتن این چرت پرت خوابت میبرد
سعید
پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸، ۰۰:۳۵
حرف حساب . ریاست مافیا تیمش همیشه با کمترین هزینه با کمک ؛علی بزنش ؛ بهترین بموده . میگید نه علی رو صدا کن
۲
عارف
پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸، ۰۰:۳۸
درود به شرفت با اینکه استقلالی هستی نشون دادی نون حلال سر سفرت میبری ماهیت این بشر خیلی وقته برای همه رو شده ولی یه دستایی تو کاره که هیچ برخوردی باش نمیشه بلاخره فدراسیون اصفهانیه!
۱
کیروشی پوری که ادعای استقلالی بودن داشت اما حافظ منافع پرسپولیس می شود و حتی از شکایت تیم حکومتی محبوبش از یک مظلوم در دادگاه ظلم به مظلوم هم می ترسد
پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸، ۰۲:۳۵
کارلوس کیروش که همیشه همه را علیه خود می دید ، بعد از اینکه فهمید قلعه نویی از سوی لنگی ها تهدید شده است ، به تعریف و تمجید از اخلاق و رفتار قلعه نویی (منتقد قدیمی خودش) پرداخت و بجای عکس علی دایی ، عکس خودش را در کنار قلعه نویی در اینستاگرامش گذاشت

https://www.khabarvarzeshi.com/fa/news/192083

http://www.asriran.com/fa/news/644663


سپس برانکو از اخلاق و رفتارهای قلعه نویی به شدت تعریف و تمجید کرد

http://www.bankvarzesh.com/fa/News/504710و این گونه بود که سقف آرزوهای کارلوس کیروش و برانکو ، همنشینی و هم کلام شدن با امیر قلعه نویی شد و بطور همزمان سرمربی تیم ملی ایران و سرمربی تیم جکومتی لنگ ، برای ارزش پیدا کردن به قلعه نویی متوسل شدند

ناهارخوران برانکو و کیروشی پورها که همواره شگفت زده می شدند ، این بار علاوه بر شاخ ، دم هم در آوردند و به شدت تنها و گوشه گیر شدند
باشگاه تراکتورسازی تمام شایعات مربوط به پیشنهاد به کیروش استنلی و سایر بازیکنان خارجی شاغل در لیگ برتر را تکذیب کرد تا همه بدانند که پیشنهاد 900 هزار دلاری متعلق به پرسپولیس است

https://www.farsnews.com/news/13980412000352


در حالی که رضا فتاحی سرپرست تیم فوتبال سپاهان می گوید که یکی از باشگاه های داخلی منتظر است تا ببیند تیم های مدعی چه بازیکنانی را می خواهند تا به سراغ آنها بروند و با ارائه پیشنهادهای نجومی آنها را به تیم خود ببرند ، هواداران پرسپولیس اصرار دارد که بگویند این پیشنهاد متعلق به تراکتورسازی است

این در حالی است که ایرج عرب در حالی که پرسپولیس هنوز سرمربی نداشت ، فرشاد احمدزاده را از میز مذاکره با مسعود تابش مدیرعامل سپاهان بلند کرد و با او قرارداد 3 ساله بست تا سپاهان را در جذب بازیکنان دلخواهش ناکام بگذارد

https://www.farsnews.com/news/13980328000989

https://www.tarafdari.com/node/1334816
برخلاف دروغهای سلطانی فر وزیر ورزش دولت لنگی ، اگر به ریز سهامداران سپاهان و ذوب آهن نگاه شود متوجه می شوید که این دو باشگاه 3 سال قبل به بخش خصوصی واگذار شده است

http://www.ecofars.com/view.php?newsid=266726

http://www.asre-iranian.ir/newspaper/page/2675/7/43253

مهندسی نتایج این گونه رقم می خورد


واکنش مسعود به مرادی به اینکه بعضی از داوران از جمله فغانی و خورشیدی با مهندسی کردن مسابقات فوتبال با استفاده از سوتهای خود ، فشار را از زمین حریفان سپاهان به زمین سپاهان منتقل می کنند ، فقط خنده عجیب بود

https://www.ilna.ir/fa/tiny/news-740494

https://www.isna.ir/news/97122412863

https://video.varzesh3.com/video/187889کیروش استنلی با گزارش داوری علیرضا فغانی استاد دانشگاه پرسپولیس ، 2 روز بعد از درگیری با کامیابی نیا محروم می شود اما بیرانوند علنا به کیروش استنلی فحاشی رکیک با زبان و با حرکات دست می کند اما همچنان باید کاپیتولاسیون داشته باشد زیرا عضو تیم پرسپولیس است
علیرضا بیرانوند بعد از بازی هفته آخر مقابل پارس جنوبی جم به مامور نیروی انتظامی توهین می کند و بازداشت نمی شود

https://www.youtube.com/watch?v=vlo43eL1Pas

https://www.youtube.com/watch?v=vd3vgzAxlVg


علیرضا بیرانوند در ساعت 4 عصر اول خرداد ماه 98 بعلت رفتار ناشایست با مامور نیروی انتظامی در حاشیه بازی پرسپولیس و پارس جنوبی و همچنین عدم حضور در جلسه رسیدگی کمیته اخلاق علیرغم دعوت قبلی، با دستور موقت فعلا از انجام کلیه فعالیت های فوتبالی تا اطلاع ثانوی محروم گردید

https://www.tarafdari.com/node/1308084


در ساعت 5 عصر اول خرداد ماه 98 و بعد از اینکه حکم دستور موقت از سوی کمیته اخلاق مبنی بر تعلیق بیرانوند از انجام کلیه فعالیت های فوتبالی تا اطلاع ثانوی صادر شد ، باشگاه پرسپولیس گفت که با پیگیری های ایرج عرب ، بیرانوند در ساعت 6 عصر به کمیته اخلاق می رود و هیچ مشکلی نیست

https://www.tarafdari.com/node/1308119


ایرج عرب در ساعت 7 عصر و در حالی که به همراه بیرانوند به کمیته اخلاق رفته بود ، گفت : موضوع محرومیت بیرانوند را به صورت جدی پیگیری کردم و مشکل به طور کامل برطرف شد

https://www.tarafdari.com/node/1308225


در ساعت 11 شب اول خرداد 98 ، حکم کمیته اخلاق بخاطر توهین بیرانوند به مامور نیروی انتظامی صادر شد و بیرانوند به 3 جلسه محرومیت تعلیقی محکوم شد

https://www.tarafdari.com/node/1308447


با توجه به شکایت رسمی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و شخص مأمور حاضر در محل که مورد تعرض قرار گرفته از علیرضا بیرانوند ، او به 3 جلسه محرومیت از همراهی تیمش محکوم شد اما این محرومیت با توجه به حسن شهرت بیرانوند و اخلاق خوب او ، تعلیق می شود

از نگاه کمیته اخلاق ، فحاشی رکیک بیرانوند به کیروش استنلی در مسابقه پرسپولیس و سپاهان از هفته 28 لیگ برتر ، یکی از نمونه های اخلاق خوب و حسن شهرت حساب می شود

https://www.farsnews.com/news/13980304000854

https://www.isna.ir/news/98030401664

https://www.tarafdari.com/node/1284018

https://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user221686/content-video/video_2019-04-26_22-54-26.mp4

https://www.youtube.com/watch?v=iPlx98s0Jp0

https://www.aparat.com/v/IhrdF

زرگر داور مسابقه سایپا - پرسپولیس : درگیری لفظی و فیزیکی شجاع خلیل زاده و سلیمانی گلزن سایپا باعث شد من مات و مبهوت بمانم

با توجه به اینکه معیار قضاوت کمیته انضباطی گزارش داور مسابقه است ، معلوم نشد که چگونه وقتی داور مسابقه از شدت درگیری میان بازیکنان سایپا و لنگ میگوید اما کمیته انضباطی فقط به جریمه اندک مالی بسنده میکند

https://www.tarafdari.com/node/1133689


با وجود اینکه زرگر گفته بود خلیل زاده و سلیمانی گلزن سایپا به شدت با هم درگیری لفظی داشتند اما برانکو میگوید باید 10 بازیکن سایپا مادام العمر محروم شوند زیرا بازیکنان سایپا به بازیکنان لنگ حمله کردند

https://www.farsnews.com/news/13970829000500

http://www.irna.ir/fa/News/83106542

https://www.varzesh3.com/news/1570051


شجاع خلیل زاده در حالی بخاطر درگیری با بازیکنان سایپا به توبیخ کتبی محکوم شد که در همین فصل لیگ برتر و بخاطر رفتار غیر ورزشی در بازی با استقلال خوزستان ، به همین حکم توبیخ کتبی محکوم شده بود

شجاع خلیل زاده باید چند بار با توبیخ کتبی محکوم شود تا سرانجام کمیته انضباطی لنگی حکم به محرومیت خلیل زاده را بدهد

https://www.tarafdari.com/node/1151423

https://www.tarafdari.com/node/1071152


با توجه به اینکه زرگر داور مسابقه سایپا و پرسپولیس در گزارش خودش ، درگیری فیزیکی شدید خلیل زاده و رادوشویچ با بازیکنان سایپا را گزارش کرده است و همچنین با توجه به اینکه بیرانوند در اردوی تیم ملی باید حاضر باشد، کمیته انضباطی بخاطر کم کردن شدت ناراحتی بازیکنان پرسپولیس، رادوشویچ و خلیل زاده را محروم نکرد، تا پرسپولیس مجبور نشود از دروازه بان سوم خودش در مسابقه با پیکان استفاده کند و گلباران شود

https://www.tarafdari.com/node/1133689

https://www.varzesh3.com/news/1558650

مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی 98-97

در دقیقه (45+2) یک آفساید اشتباه به نفع پرسپولیس و به ضرر نود ارومیه گرفته شد تا داور مانع از گلزنی مهاجم نود ارومیه شود . در این صحنه ، جلال حسینی آفساید را پوشش داده بود . در دقیقه 54 یا باید پنالتی به نفع نود ارومیه گرفته می شد یا به دلیل اینکه بازیکن نود ارومیه رو به دروازه بود و شانس شوت زنی را داشت پس محمد انصاری باید اخراج می شد اما اخراج نشد تا 5 دقیقه بعد محمد انصاری بجای اخراج شدن ، گل برتری لنگ را بزند تا باز هم ناداوری به کمک لنگی ها برسد . آنقدر ناداوری در بازی ادامه داشت که داور از ترس ارسال توپ روی دروازه لنگ بدون توجه به جریان بازی و طراحی حمله نود ارومیه سوت پایان بازی را زد

https://tamasha.com/v/14RKb

https://www.tarafdari.com/node/1124864

https://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user517347/content-article/img_20181018_192221_760.jpgمرحله یک هشتم نهایی جام حذفی 98-97

سعید مظفری زاده کارشناس داوری : در آن صحنه از مسابقه جام حذفی سپیدرود و پرسپولیس که برای پرسپولیس ضربه ایستگاهی گرفته شد تا در دقیقه 92 پرسپولیس گل بزند ، نباید خطا به سود پرسپولیس گرفته می‌شود و به آن‌ها ضربه کاشته می‌دادند، زیرا خطای عالیشاه بود و گل تیم پرسپولیس روی خطایی به ثمر رسید که در اصل خطای امید عالیشاه بود

https://www.tarafdari.com/node/1211585

مسعود مرادی کارشناس داوری برنامه نود : تکل شایان مصلح روی پای مهاجم سپیدرود خطا بود و باید یک پنالتی به سود رشتی‌ها اعلام می‌شد و خطای منجر به گل برتری پرسپولیس به اشتباه اعلام شد چراکه امید عالیشاه روی بازیکن سپیدرود خطا کرد و باید به سود این تیم خطا گرفته می‌شد

https://www.youtube.com/watch?v=X-QE3tRAy0w

https://www.youtube.com/watch?v=d1m06jFpwPU

برانکو بخاطر هل دادن داور و میلاد زکی پور محروم نمی شود حتی با گزارش ناظر داوری

پرخاشگری برانکو به داور و ناظر مسابقه و هل دادن ناظر مسابقه در مسابقه پرسپولیس و سپاهان از هفته 28 لیگ برتر

https://www.varzesh3.com/news/1608008


محمد فنایی کارشناس داوری : داور نباید ایران پوریان را اخراج می کرد و مدیریت داور ضعیف بود و همچنین کیروش استنلی نباید کارت زرد اول را می گرفت چون مدافع پرسپولیس پیراهن کیروش استنلی را کشید و داور باید خطای او را اعلام می کرد

https://www.afkarnews.com/fa/tiny/news-872548


نوذر رودنیل کارشناس داوری : داور نباید ایران پوریان و کیروش استنلی را با عجله اخراج می کرد و مدیریت داوری مسابقه بسیار ضعیف بود

https://www.farsnews.com/news/13980309000200


قلعه نویی درباره داور صحبت نکرد درباره رییس کمیته داوران صحبت کرد ، همان کسیکه داوران را بر علیه قلعه نویی به پا می خیزاند


هرچند که بیرانوند هم با تکیه بر صحبت هایش با سایر بازیکنان پرسپولیس ، در برنامه فوتبال برتر تاکید کرد که ایران پوریان هیچ حرفی به داور نزد و کارت زرد دوم و اخراج او کاملا اشتباه بود

https://www.instagram.com/p/ByGYy9UgXIN


بیرانوند تاکید کرد که ربیع خواه به او گفته است که روی سیاوش یزدانی خطای پنالتی انجام داده است

https://www.instagram.com/p/ByGYy9UgXIN

https://www.youtube.com/watch?v=JQlD3HYpTtM

https://www.youtube.com/watch?v=Dqi0yCLp9OU

https://www.youtube.com/watch?v=ew_tln59TNY

https://tamasha.com/v/ol64n

https://tamasha.com/v/ZVwNl

https://s-v2.tamasha.com/statics/videos_download/4c/a0/ol64n_4ca063ef3eb1d5d0192f5b31e2bb19d11bd8666c_n_360.mp4

https://s-v2.tamasha.com/statics/videos_download/b2/89/ol64n_b289668b940ebcdd3b9fb420fc0213c4da27c85e_n_480.mp4

https://www.feedia.ir/vd/498771


هرچند که هم محسن ترکی و جهانبازی و هم سعید مظفری ، حزفهای بازیکن خطا کار پرسپولیس را رد کردند و گفتند که محسن ربیع خواه دروغ می گوید و او هیچ خطایی روی سیاوش یزدانی انجام نداد

https://www.youtube.com/watch?v=PI7oPqefOag

https://tamasha.com/v/Ml1V7


بیرانوند در ادامه تاکید کرد که داوران در این فصل حتی 2 اوت دستی هم به نفع پرسپولیس نگرفته اند

https://www.youtube.com/watch?v=ew_tln59TNYبیرانوند در برنامه فوتبال برتر تاکید کرد که به 3 زبان فارسی و انگلسی و لری و با حرکت دست به کیروش استنلی فحش رکیک داده است

https://www.youtube.com/watch?v=ew_tln59TNY
قلعه نویی توانایی انتشار قرارداد بازیکنان تیمش را ندارد ، چون اسناد در دست سازمان لیگ هستند

اگر کیروش استنلی در سپاهان بماند بخاطر این است که زیر نظر قلعه نویی بهترین عملکرد را دارد و البته سپاهان در آسیا هم حضور دارد و ریسک سرمربی جدید و تیم جدید و وفق شدن با تاکتیک های تیم جدید هم شرایط خاص خودش را دارد


سپاهان طلبکار نداشته است چون امثال افشارزاده و ... ، بر آن مدیریت نکرده اند تا بدهی انباشته داشته باشد
رضا
پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸، ۰۸:۳۲
راستش خیلی برام سوال بود که چه کسی به کی روش پیشنهاد داده تا مطلب شما رو خوندنم، صرفنظر از اینکه پرسپولیسی هستی کمی انصاف هم باور کنید بد نیست، شما خودت آدرس اشتباهی میدی، اتیش بیار معرکه هستی ولی دم از اخلاق میزنی، شما خبر دروغ پخش نکن، کلی به جامعه فوتبال خدمت کردی، لطفا خواهشا ملتمسانه دفعه بعدی که خواستی خبر بنویسی انتشار اکاذیب نکن
لنگ اسپورت
پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸، ۱۴:۱۰
12127 لایک ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر