فهرست
قاب ویژه؛ ایران در سید 3 جام جهانی
قاب ویژه؛ ایران در سید 3 جام جهانی

قاب ویژه؛ ایران در سید 3 جام جهانی

آی اسپورت – با نتایجی که شب گذشته در مسابقات انتخابی جام جهانی 2018 رقم خورد تکلیف سیدبندی برای چند تیم دیگر هم مشخص شد. تیم ملی ایران که به عنوان اولین تیم از آسیا به جام جهانی صعود کرده در حال حاضر در سید سوم قرار گرفته. تیم ملی مصر هم بعد از ایران در سید سوم است.

الان 3 جای خالی در سید دو وجود دارد و این یعنی ایران شانس حضور در سید دو را هم دارد. اما با توجه به بازی‌هایی که از مرحله پلی آف اروپا باقی مانده باید گفت ایران به سید دو نخواهد رفت. چون تیم هایی مثل ایتالیا، سوئد، سوئیس، کرواسی و ایرلند شمالی در رنکینگ فیفا بالاتر از ایران هستند و چند تیم از این میان به سید دو می‌رسند. به این ترتیب باید حضور ایران را در سید سوم قطعی دانست. چون از 8 تیمی که در سید چهارم قرار می‌گیرند فقط 3 تیم مشخص شده و 5 جای خالی در این سید وجود دارد.

آخرین سید بندی
آخرین سید بندی

۹ ۸  
آی اسپورت
2017-10-11 10:48:00
نظر دهید

۸ نظر
گیر بازار
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۵۲
از نظر سنجی یک درصدی برانکو چه خبرا.تو کنفرانس یه جوری اِفه اومد پرفسور که فکر کردیم همین فردا مربی کرواسی میشه با حدود یک درصد شده نفر اخر.خخخخ
زانیار
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۲۳
با توجه به نتیجه ای ه ایران مقابل سوریه گرفت، ابزار سایت خود فیفا که امتیاز تیمها رو محاسبه می کنه نشون میده که برای ماه جدید (که رتبش معیار سید بندی خواهد بود)، امتیاز ایران به حدود 780 تنزل پیدا کرده و با رفتن به رتبه بالاتر از 30، عملا شانس سید سوم رو از دست داده.
زانیار
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۶
پست قبلی رو پس میگیرم، به نظر میاد با وجود تنزل امتیاز ایران، باز تو سید سوم باشه
ممنون از خبرتون
وحید پرسپولیسی
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۶
یه حسی بهم میگه با مصر و لهستان هم گروهیم... اما تیم دومه خیلی مهمه که امیدوارم اسپانیا نباشه
حسین
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۲۸
گروهی شامل پرو ، لهستان و پاناما برای ما ایده آل خواهد بود
۲
رضا
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۸
ای كاش تیمهای قدرتمند تو سید سه هم می بودن. انشالله از سید یك به روسیه یا لهستان بخوریم سید 2 هم یونان یا مكزیك سید چهار هم به ضعیفترین تیم افریقایی. ای بابا هر جور هم كه حساب كنیم عمرا بالا نمیریم از گروه.
۲
م
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۵۴
بازی ها همه سخت هستند .اگه ایران تو سید سه باشه امکان داره با یکی از اسیایی های سید چهار مثل ژاپن کره عربستان یا شاید استرالیا همگروه بشه یا نه؟
۱
666666
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۷
خیر.به هیچ عنوان 2 تیم از یک قاره تو یک گروه نمیفتن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر