فهرست
پرسپولیس؛ و تنها "صفر" باقی مانده
پرسپولیس؛ و تنها "صفر" باقی مانده

پرسپولیس؛ و تنها "صفر" باقی مانده

آی‌اسپورت- در پایان هفته بیست و هشتم لیگ برتر، پرسپولیس در اولین بازی تشریفاتی خود باز هم در خانه شکست نخورد تا تنها صفر باقی مانده در جدول بازی‌های خانگی و خارج از خانه همچنان باقی بماند. پرسپولیس برابر پدیده با بازیکنان اصلی وارد میدان شد و در حالی که در دقایق ابتدایی دروازه‌اش تا آستانه باز شدن پیش رفت، در ادامه چهار بار دروازه مهمان را باز کرد و برد قاطع دیگری به دست آورد. حالا همچنان پرسپولیس تنها تیمی است که در خانه شکست نخورده و تنها خط تیره لیگ برتر را به نام خود زده است. قرمزها در 14 دیدار خانگی 12 برد و 2 تساوی به دست آورده‌اند. آخرین دیدار خانگی پرسپولیس هفته آینده برابر ذوب آهن برگزار می‌شود که در دیدار رفت موفق شده شاگردان برانکو را شکست داد. بازی‌ای که بین دو بازی آسیایی فوق‌العاده مهم پرسپولیس قرار دارد و احتمال این که برانکو به بخشی از بازیکنان اصلی‌اش استراحت بدهد کم نیست. با این وجود اگر پرسپولیس برابر ذوب آهن هم موفق به کسب امتیاز شود، آماری فوق‌العاده از خود به جا گذاشته و طی یک فصل در هیچکدام از بازی‌های خانگی شکست نخورده.

۴ ۲  
آی اسپورت
2017-04-21 22:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
P71
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۲:۵۱
با ذوب آهن خیلی کار داریم !! این یکی دو فصل با ناداوری و پنالتیای اشتباه گلای خلاف جریان بازی از دستمون در رفته! ای کاش یحیی هنو بود تا تلافی اون بازی آخر فصلم میکردیم!
مسعود
شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۰:۱۵
من فکر کنم ذوبی باز ی برگشتم ببرن تا یه دبل خوشگل به تیم قهرمان تقدیم کنن البته بعیده برانکو اینقدر عقل داشته باشه به بازیکنانش استراحت بده میخواد لیگ رو با قاطعیت قهرمان بشه و احتمال زیاد از گروهش تو اسیا بالا نمیاد .
در کل امیدوارم هر کاری میکنن الهلال رو ببرن چون الان مثل الهلال نام قهرمان ایران رو یدک میکشن و باید پیروز بازی باشن چون بازی رفتم نبردن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر