فهرست
ادعای کومان؛ باشگاه سوارز را نخواست
ادعای کومان؛ باشگاه سوارز را نخواست

ادعای کومان؛ باشگاه سوارز را نخواست

آی اسپورت - رونالد کومان در نشست خبری پیش از بازی خانگی فردا شب (یکشنبه) این تیم مقابل ویارئال در هفته دوم سوم لالیگا به حرف و حدیث‌ها درباره جدایی لوئیس سوارس از بارسلونا برای پیوستن به اتلتیکومادرید و نقش او در رخ دادن این اتفاق اشاره کرد و گفت: به نظر می‌رسد که من آدم شرور داستان شده‌ام اما اینگونه نیست. از اولین روز، از زمانی که با سوارس تماس گرفتم، برای او به عنوان یک بازیکن و یک انسان کمال احترام را قائل بودم.

وی ادامه داد: سوارس تا زمانی که اینجا بود تا جای ممکن تمرین می‌کرد و من هم همیشه به او می‌گفتم سخت است که بتواند فرصت بازی پیدا کند. با این حال اگر می‌ماند یکی از اعضای تیم ما بود. فروش سوارس تصمیم باشگاه بود. قبل از اینکه قراردادم را امضا کنم، باشگاه تصمیمش را گرفته بود و من هم از این تصمیم حمایت کردم. فقط با تصمیم من به عنوان سرمربی تیم نبود بلکه خود باشگاه هم تلاش داشت که وضعیت تیم را تغییر دهد و حالا کلی بازیکن جوان‌ در تیم ما حضور دارند. من و لوئیس برای یکدیگر احترام قائل هستیم و درباره آینده خیلی راحت با هم حرف زدیم. حالا او در یک تیم دیگر مانند اتلتیکومادرید فرصت بازی دارد. برای او آرزوی بزرگترین موفقیت‌ها را دارم.

کومان به ابراز ناراحتی لیونل مسی از فروش سوارس هم واکنش نشان داد و گفت: طبیعی است که مسی از رفتن سوارس کمی ناراحت باشد چون سوارس دوست او بود و آنها سال‌ها در کنار هم بازی کردند. با این حال چیزی که برای من اهمیت دارد رفتار و عملکرد مسی در تمرینات است و عملکرد او در زمین تمرینی هم عالی بوده و الگویی برای همه بازیکنان است.

کومان سپس اعتراف کرد که بارسلونا هنوز از جذب لائوتارو مارتینس، مهاجم آرژانتینی اینتر و ممفیس دپای بال هلندی تیم لیون مأیوس نشده است. او گفت: احتمال هیچ چیزی را رد نمی‌کنم اما همانطور که گفتم در حال حاضر فقط روی بازیکنانی که در اختیار دارم تمرکز می‌کنم. بارسلونا همیشه باید برای تقویت تیمش آماده باشد.

سرمربی هلندی بارسلونا به دیگر سوژه جنجالی روزهای اخیر - کنار گذاشتن ریکی پوج از برنامه‌های تاکتیکی‌اش و توصیه به او برای رفتن به تیم دیگر - اشاره و عنوان کرد: در پستی که ریکی پوج بازی می‌کند رقابت میان بازیکنان ما بسیار زیاد است. اینکه من گفته‌ام روی او حساب نمی‌کنم واقعیت ندارد و فردا هم او در لیست بازیکنان ما خواهد بود و شانس بازی دارد. چیزی که من گفتم و به آن اعتقاد دارم این است که بازیکنان جوان باید بازی کنند حالا در تیم اصلی یا تیم ذخیره‌ها.

بارسلونا فردا شب (یکشنبه) از ساعت 22:15 به وقت تهران میزبان ویارئال خواهد بود که این اولین بازی آبی‌و‌اناری‌‌ها در فصل جدید است.

 

 

     
آی اسپورت
2020-09-26 16:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر