فهرست
دکه آنلاین: جادوگر در موقعیت تاج محل
دکه آنلاین: جادوگر در موقعیت تاج محل

دکه آنلاین: جادوگر در موقعیت تاج محل

آی اسپورت – تیتر یک خبر ورزشی مصاحبه با علی علیپور است. او گفته برانکو استاد روان شناسی است. نورافکن گفته استقلال تا دربی برگشت به پرسپولیس خواهد رسید. در ادامه افشاگری ها درباره بازیکنان استقلال و پرسپولیس، نظری جویباری مدعی شده که میناوند و امامی فر استقلالی بوده اند. بهروز رهبری فرد هم گفته یک موز! عامل جدایی هاشمی نسب از پرسپولیس بوده.

 

خبر ورزشی 23 آذر
خبر ورزشی 23 آذر

روزنامه گل با تیتر جادوگر در موقعیت تاج محل به عقب نشینی علی کریمی از مواضعش اشاره کرده و اینکه او حاضر شده با تاج مذاکره کند. رئیس هیات مدیره بادران هم برای قرمزها کری خوانده و گفته داستان قشقایی را برای این تیم تکرار خواهد کرد. جواد خیابانی هم از کمک 40 میلیونی رضا گلزار به زلزله زدگان خبر داده است.

 

روزنامه گل 23 آذر
روزنامه گل 23 آذر

پیروزی با انتشار عکسی از منشا از قول او نوشته که برای قضاوت درباره او نباید عجله کرد هر چند که خودش هم از عملکردش راضی نیست. این روزنامه با تیتر پرسپولیس کابوس رقبا به این نکته اشاره کرده که بهانه ها واهی برای سرپوش گذاشتن روی بریز و بپاش 34 میلیاردی مطرح شده است.

 

پیروزی 23 آذر
پیروزی 23 آذر

ایران ورزشی به این نکته اشاره کرده که پرسپولیسی ها امیدوارند از طریق مقامات سیاسی ایران و ترکیه مشکل مهدی طارمی و ریزه اسپور حل شود. این روزنامه درباره استقلال هم نوشته که پروژه معاوضه به بن بست خورده و مازادها به فهرست شفر برگشته اند.

 

ایران ورزشی 23 آذر
ایران ورزشی 23 آذر

     
آی اسپورت
2017-12-14 09:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر