فهرست
رای پرونده سوپر جام جمعه مشخص می‌شود؟
رای پرونده سوپر جام جمعه مشخص می‌شود؟

رای پرونده سوپر جام جمعه مشخص می‌شود؟

آی اسپورت - نمایندگان باشگاه پرسپولیس برای حضور در دادگاه حکمیت ورزش صبح فردا راهی لوزان سوئیس خواهند شد. پس از اعتراض باشگاه استقلال به رأی کمیته انضباطی و کمیته استیناف بابت باخت 3-0 به تیم پرسپولیس در سوپرجام مسئولان این باشگاه به این رأی اعتراض کرده و اعتراض خود را به دادگاه حکمیت ورزش(CAS) ارائه کردند. در همین رابطه جلسه رسیدگی به پرونده سوپرجام روز جمعه در سوئیس برگزار خواهد شد و نمایندگان باشگاه پرسپولیس به همراه نمایندگان باشگاه استقلال، نمایندگان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال در این جلسه حاضر خواهند شد. نمایندگان باشگاه پرسپولیس صبح فردا عازم سوئیس خواهند شد و دوشنبه به تهران برخواهند گشت.

۳ ۳  
آی اسپورت
2019-03-13 20:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
حمید پرسپولیسی
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۰۷
فرقی نمیکنه این رای چی باشه مهم اینه که کیسه بخاطر ترس از دربی به ترکیه متواری شد اونم ترس از پرسپولیسی که از گرفتن بازیکن محروم بود و یکسال بود که بازیکن نگرفته بود.
این در تاریخ باقی موند و با رای cas اینجور چیزا از تاریخ پاک نمیشه!
آرمین
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۱۱
مسلما رای به سود پرسپولیسه مگر اینکه فدراسیون و سازمان لیگ که عامل لغو بازی شدن مدارک لازم را ارائه ندن و نتونن از عدالت دفاع کنن تا کیسه برنده این پرونده بشه. پرسپولیس برای این بازی کاملا آماده بود و همه دیدن که کیسه به ترکیه پناهنده شده بود و قصد انجام بازی نداشت
###
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۵۳
پرسپولیس نباید به دفاعیات سازمان لیگ و فدراسیونی بسنده کنه که واسه کیسه از قانون مصوب خودشون هم گذشتن و اون رو زیرپا گذاشتن.
۲