فهرست
مشکل بزرگ بارسا؛ فاصله خریدها با ستاره ها
مشکل بزرگ بارسا؛ فاصله خریدها با ستاره ها

مشکل بزرگ بارسا؛ فاصله خریدها با ستاره ها

آی اسپورت- در بازی برابر خیرونا، ارنستو والورده ترجیح داده بود تا از سه خرید تابستانی خود از ابتدا در ترکیب اصلی استفاده کند.  آرتورو ویدال، آرتور ملو و لانگله برای اولین بار از ابتدا در ترکیب اصلی به میدان رفتند. در هفته ای که بارسا دو بازی برابر لگانس و سپس بیلبائو با فاصله ای اندک یپش رو دارد، طبیعی بود که والورده دست به تغییراتی در ترکیب اصلی بزند و از خریدهای جدیدش استفاده کند.

بدون شک پس از اتمام بازی سرمربی بارسا نمی تواند از عملکرد سه بازیکن فوق راضی باشد. لانگله در نیمه اول به دلیل خطای شدید روی بازیکن خیرونا و با دخالت وی ای آر اخراج شد. ویدال نیز با وجود ارسال پاس گل اول برای مسی، نتوانست بازی خوبی به نمایش بگذارد و در نیمه دوم جای خود را به راکیتیچ داد. آرتور برزیلی هم فاصاه ای آشکار با یک ستاره در حد بارسا داشت و جای خود را به کوتینیو داد.

 با ورود راکیتیچ و کوتینیو به زمین و در شرایطی که بار سا 1-2 عقب بود، جریان مسابقه کاملا عوض شد و آبی و اناری ها به گل تساوی دست یافتند. در واقع بارسا بازهم با ورود بازیکنان اصلی اش توانست روند بازی را عوض کند. اتفاقی که در بازی قبل برابر سوسیداد نیز رخ داده بود.

۱    
آی اسپورت
2018-09-24 01:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر