فهرست
منتظر رأی آن دادگاه هستیم
منتظر رأی آن دادگاه هستیم

منتظر رأی آن دادگاه هستیم

آی‌اسپورت- شعبه ۴۷ مجتمع قضایی صدر، رأی دادگاه در مورد شکایت شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) از فدراسیون فوتبال را اعلام کرد و فدراسیون فوتبال به پرداخت دو میلیون یورو به اضافه جریمه تأخیر محکوم شد. به عبارت ساده‌تر فدراسیون فوتبال آبان ۹۸ زمانی که یورو ۱۲/۵ هزار تومان بود دو میلیون یورو (یعنی ۲۵ میلیارد تومان) از شستا گرفت و حالا زمانی که یورو به ۳۱ هزار تومان نزدیک شده است به پرداخت همان دو میلیون یورو (حدود ۶۲ میلیارد تومان) محکوم شده است. ضمن آنکه باید جریمه تأخیر را هم بپردازد.

در حقیقت مدیران فدراسیون فوتبال که منابع لازم را برای استخدام ویلموتس تأمین نکرده بودند، با استقراض این پول، مبلغ ۳۷ میلیارد تومان ضرر وارد کردند. ضمن آنکه باید مبلغ جریمه را هم به آن اضافه کنیم. نکته تلخ اینکه جدا از این دادگاه یک دادگاه دیگر هم هست که منتظر اعلام رأی آن هستیم. فیفا ما را به پرداخت ۶/۵ میلیون یورو غرامت قرارداد ویلموتس محکوم کرده است و دادگاهی مشغول بررسی میزان تقصیر رئیس و اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال است که در صورت محرز شدن تخلف، کل دو میلیون یورو شستا و ۶/۵ میلیون یورو غرامت (مجموعاً ۲۶۳/۵ میلیارد تومان) باید از حساب مقصران پرداخت شود نه از بودجه فدراسیون و جیب مردم. به شدت منتظر رأی آن دادگاه هستیم و امیدواریم مدیران سابق فدراسیون فوتبال از جیب خود، تاوان تصمیم‌های نادرست‌شان را بدهند.

۵ ۱  
آی اسپورت
2020-12-03 13:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹، ۱۴:۰۶
وزیر باید بده که بخاطر پرسپولسیسی ها کیروش را اخراج کرد. همچنین رسانه هایی مانند ای اسپورت که انقدر کیروش را تخریب کردند و بعد از امدن ویلموتس و بردن تیم کامبوج ذوق زده شده بودند حالا خودشان را کشیدند کنار. تمام مصیبت بخاطر این بود که کیروش مخالف برانکو بود و حسینی را تیم ملی دعوت نکرد. حالا این پول را باید وزیر پرسپولسیسی و باشگاه پرسپولیس بدهد و البته جلال حسینی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر