فهرست
شرط برگزاری سوپرجام‎؛ توافق سه جانبه
شرط برگزاری سوپرجام‎؛ توافق سه جانبه

شرط برگزاری سوپرجام‎؛ توافق سه جانبه

آی اسپورت – داستان بازی سوپرجام بعد از اعلام رای اولیه هم تمام نشد و حالا همه منتظر اعلام رای کمیته انضباطی هستند. هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز که با قوانین کمیته انضباطی آشناست درباره این بازی توضیحاتی داده است:

«چنانچه زمان یک بازی از سوی سازمان لیگ تعیین شد در صورت توافق سه‌جانبه از سوی سازمان لیگ، تیم استقلال و تیم پرسپولیس می‌شود زمان بازی را تغییر داد. اما یک تیم نمی‌تواند درخواست زمان یک بازی را تغییر دهد. ممکن است پرسپولیس قبول نکند، باید بازی برگزار شود طبق تاریخی که معین شده است. وقتی یک دیدار در زمان مشخص شده برگزار نمی‌شود منظور این است که یک تیم انصراف داده است و این دیدار از سوی کمیته برگزاری مسابقات باید سه بر صفر به نفع تیم دیگری اعلام شود نه از طریق کمیته انضباطی. باید بگویم استقلال هم حق دارد و می‌تواند از خودش دفاع کند چرا که شرایطی که برای برگزاری این مسابقه تعیین شده است مناسب نیست.»

۵ ۳  
آی اسپورت
2018-07-19 12:40:00
نظر دهید

۳ نظر
فرهاد
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۵۰
نصیر زاده و زنوزی که میگن عاشق استقلال هستن و شرایط بازی رو هم مناسب نمی بینند . ایشان بهتره یا برگرده و با برنامه نود همکاری کنه و یا فعلا بچسبه به مدیر عاملی گسترش فولاد و تکلیف تیمش رو مشخص کنه که با چه نامی در لیگ میخواد بیاد به میدان. در این مورد هم اگر میگفت اطلاع ندارم مناسبتر بود ..
امید
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۳
بیا. این میگه از طریق کمیته برگزاری مسابقات که همان سازمان لیگ است و سازمان لیگ هم بازی را سه هیچ به نفع پرسپولیس اعلام کرده. بعد یه عده الکی برای اینکه در دهن استقلالی ها را بگذارند به کمیته انضباطی ارجاع دادند.
۳
فرهاد
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۱
متن کاملتر اظهارات نصیر زاده رو در خبرگزاری هستیم دیدم. متاسفانه در آی اسپورت مصاحبه خلاصه و گزینشی چاپ شده . ایشان کاملا توضیح داده اند و با اینکه استقلالی هستن و شجاعانه گفتن ولی بی طرفانه نظرات خودش رو گفته . من بابت کامنتی که گذاشتم و گفتم بهتره به فکر تیم خودش باشه از ایشان معذرت میخوام . باید قبل از کامنت گذاشتن از متن کامل اطمینان پیدا میکرد و متاسفانه متن چاپ شده در ای اسپورت انتخابی چاپ شده و ناقص
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر