فهرست
کسی مامور مهار رونالدو می‌شود؟
کسی مامور مهار رونالدو می‌شود؟
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

کسی مامور مهار رونالدو می‌شود؟

آی‌اسپورت- مهار فوق ستاره فوتبال پرتغال در بازی با ایران مهم‌ترین دغدغه ذهنی کادر فنی تیم ملی خواهد بود. پرتغال قهرمان قاره اروپا با فوق ستاره‌اش کریس رونالدو دوشنبه شب مقابل ایران قرار می‌گیرد. مهار رونالدو مهم‌ترین دغدغه کی‌روش از مدت‌ها پیش از شروع جام جهانی بود. سرمربی تیم ملی یک بار در ایران گفت کدام بازیکن می‌تواند روی سر کریس رونالدو سر بزند؟

اکنون شاید بتوان گفت کریم انصاری فرد همان بازیکن مورد نظر کی روش در بازی با پرتغال خواهد بود. شاید کریم در این مسابقه مامور شود که سایه به سایه رونالدو حرکت کند. انصاری فرد در پاسخ به سوالی مبنی بر این که ظاهرا تو مامور ویژه مهار رونالدو در بازی با پرتغال خواهی بود، گفت: «هر چه مربی بگوید همان می‌شود و برای من فرقی ندارد کجا بازی کنم. هنوز مشخص نیست که این اتفاق بیافتد اما ما هر کاری انجام بدهیم به صورت تیمی است و این طور نیست یک نفر فقط بازیکنی را بگیرد.»

قطعا کی‌روش برای مهار بازیکنی که در دو بازی ۴ گل زده و ۴ امتیاز برای تیمش آورده نقشه‌های ویژه‌ای خواهد داشت و شاید رونالدو در بازی با ایران گرفتار نقشه‌های تاکتیکی کی‌روش شود؛ همان‌طور که لیونل مسی در جام جهانی ۲۰۱۴ تقریبا مقابل ایران متوقف شده بود اما در دقایق پایانی مسابقه روی نبوغش توانست گل برتری را به ایران بزند.

 

نود

۱    
آی اسپورت
2018-06-23 03:04:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر