فهرست
گریزمان: گل دومم را از مسی تقلید کردم
گریزمان: گل دومم را از مسی تقلید کردم

گریزمان: گل دومم را از مسی تقلید کردم

آی اسپورت - در پیروزی 5 بر 2 بارسلونا مقابل رئال بتیس در هفته دوم لالیگا، آنتوان گریزمان یکی از راضی‌ترین بازیکنان حاضر در میدان بود. او با دو گلی که زد، بارسلونا را بعد از دریافت گلی زودهنگام به بازی برگرداند و زمینه‌ساز ثبت اولین پیروزی این تیم در فصل جدید شد. دومین گل او با یک ضربه زیبا و مواج از روی خط محوطه جریمه به ثمر رسید که شباهت زیادی به شوت‌های پای چپ مسی داشت.

گریزمان در پایان مسابقه به خبرنگاران گفت: «بعد از شکست هفته اول‌مان، می‌دانستیم که این هفته باید سخت‌تر کار کنیم. گل بتیس ما را به خودمان آورد و بعد از آن یک بازی خوب ارائه کردیم و موقعیت‌های گلزنی فراوانی داشتیم. امیدوارم که این روند ادامه داشته باشد. نسبت به بازی هفته گذشته‌مان مقابل بیلبائو، در این بازی عملکرد بسیار بهتری داشتیم. این همان راهی است که باید ادامه دهیم و به همین دلیل در تمام یک هفته اخیر تمرین کردیم.»

ستاره سابق اتلتیکومادرید درباره گل‌هایی که به بتیس زد هم گفت: «من در تمرینات دیده‌‌ام که چگونه لئو مسی از این نوع ضربات می‌زند و برای زدن گل دومم سعی کردم که از او تقلید کنم.» گریزمان درباره شادی جالب پس از گل دومش گفت: «این شادی را لبرون جیمز انجام داد و من از آن خوشم آمد و به همین دلیل دوست داشتم از او تقلید کنم.»

۵    
آی اسپورت
2019-08-26 13:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر