فهرست
فردا همه چیز صعود می‌کند؛ تو هم صعود کن
فردا همه چیز صعود می‌کند؛ تو هم صعود کن

فردا همه چیز صعود می‌کند؛ تو هم صعود کن

آی‌اسپورت- فردا صبح که بیدار شوم، باز همه چیز صعود کرده است. همه خبرها از جنس صعود است؛ باز دلار صعود کرده، سکه صعود کرده، نرخ اجاره خانه نرخ اعتیاد، نرخ طلاق. این روزها حتی نرخ حسرت نداشتن هم صعود کرده، همه چیزهایی که می‌خواستم گران‌تر شده است. می‌دانم فردا که بیدار می‌شوم، با هجمه‌ای از صعود غم و خشم در میان اخبار مواجه می‌شوم اما فقط با همین امید تا شب سر می‌کنم که وقتی می‌خوابم تو هم صعود کرده باشی.

 

@afshinkhomand

۲۶ ۴  
آی اسپورت
2018-06-25 02:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
Vahid
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۰۲:۲۸
زدی تو‌خال افشین خان:)
تو‌ این‌وضع با این‌ اشفتگی واقعا برد تیم ملی‌میتونه تنها ترین و‌بهترین خبری باشه که این ملتو خوشحال کنه:) حداقل واسه یک شبم که شده تنها دغدغمون میشه خوشحالی دور از گرونی:) خدا کنه فردا بتونن و بخوان که برنده باشن :) هیچ چیزی بعید نیست فقط اگر بخوان:) به امید موفقیت تیم ملیمون:)
طاها
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۰۴:۰۰
از کانال تلگرام آقای محمد محبی:

بیایید هواداری کنیم، نه تحلیل‌گری
تیم ملی فوتبال پرتغال، قهرمان جام ملت‌های اروپا در سال 2016 است و بهترین فوتبالیستِ حالِ حاضرِ کره زمین را در آماده‌ترین وضعیت جسمی و روحی خود، در ترکیب‌اش دارد. در حالیکه از آخرین قهرمانی تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا، 42 سال می‌گذرد! لذا طبیعی‌ترین نتیجه بازی دو تیم ملی فوتبال ایران و پرتغال در جام جهانی، بُرد پرتغال می‌تواند باشد، تساوی در این بازی می‌تواند یک نتیجه عالی برای ایران تلقی شود، و بُرد ایران هم به مثابه یک شگفتی خواهد بود. اما فراموش نکنیم که ما هوادارِ تیمِ ملیِ فوتبالِ ایرانِ عزیز هستیم، نه تحلیل‌گر و کارشناس متخصص فوتبال! وظیفه یک هوادار، تشویق تیم و رؤیاپردازی، و القا و انتقال حس پیروزی بر رقیب، (ولو رقیب، قوی‌ترین تیم جهان باشد) است. تحلیل عقلایی فوتبال را به مربیان و کارشناسان تیم واگذار کنیم و تیم ملی فوتبال میهن‌مان را فقط تشویق کنیم. به پیروزی در این بازی امیدوار باشیم و به بازیکنان تیم ملی کشومان روحیه و انرژی بدهیم. صدالبته بعد از بازی می‌توانیم وارد وادی منطق و استدلال بشویم. اگر خدای ناکرده نتیجه بد هم گرفتیم، صدها روز فرصت داریم، کادر فنی و مربیان را ملامت کنیم و کارشناسان نقد سازنده کنند تا در مقاطع دیگر بهتر ظاهر شویم.
در این یک روز باقی‌مانده تا بازی مهم و حساس با پرتغال، فقط و فقط آرزوی پیروزی برای تیم ملی بکنیم، آن هم در قالب مطالب جدی و میهن‌دوستانه.
به امید خلق شگفتی توسط تیم ملی فوتبال ایران و پیروزی مقابل پرتغال و برپاییِ یک جشن بی‌سابقه در سراسر ایران.

✅ @mohebbisbs
۳
استقلالیم با افتخاااااااااااار
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۰۱
بهترین متنی که خوندم،عالی بود،این ملت دیگه همه ی دلخوشیشون فوتباله
۴
jabi
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۰
به به.آقای خماند.یکی از اعضای باند عادل و پژمان راهبر.بعد از توییت هایی که زدم تو توییتر پژمان خانتون منو بلاک کرده. حالا میبینم اینجا نفوذ کردین.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر