فهرست
اولین گزینه برای ثبت نام ریاست فدراسیون فوتبال
اولین گزینه برای ثبت نام ریاست فدراسیون فوتبال

اولین گزینه برای ثبت نام ریاست فدراسیون فوتبال

آی اسپورت - فدراسیون فوتبال زمان ثبت نام نامزدها را مشخص کرده و شرایط ثبت نام هم همانند گذشته است. طبیعی است در این بین نامزدهایی که تصمیم به حضور در انتخابات داشته باشند از هم اکنون فعالیت های خود را آغاز کرده باشند. به خصوص که بر اساس قوانین هر شخصی نامزد پست ریاست فدراسیون فوتبال می شود باید امضای  ۱۰ عضو مجمع عمومی را بگیرد. بر این اساس و با توجه به اینکه فدراسیون فوتبال کمتر از ۸۰ عضو دارد تنها ۷ نفر می توانند برای احراز این سمت کاندید شوند.

یکی از کسانی که تمایل به حضور در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال دارد هدایت الله ممبینی – رییس فعلی کمیته داوران است. او که پیش تر رییس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال بوده است چند صباحی است که ریاست کمیته داوران را برعهده گرفته است. قطعا در روزهای آتی چهره های جدیدی برای احراز این پست وارد گود خواهند شد. نامزدها از ۸ تا ۲۰ بهمن می توانند در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کنند. 

 ورزش سه 

۱ ۱  
آی اسپورت
2020-01-25 12:34:00
نظر دهید

۱ نظر
اسمان
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸، ۱۵:۵۲
سازمان بازرسی نباید به هرکسی اجازه ثبت نامه بده.ضمنا اگر کسی از داخل فدراسیون خواست ثبت کنه باید از شغل قبلی استعفا بده.و اگه در انتخابات رای نیاره.دیگه نتونه برگرده به شغل قبلی.ضمنا اینکه هر کی ثبت نام کنه باید ده تا فرم به امضای هییت رییسه داشته باشه باطل بشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر