فهرست
جنگ «قلعه‌نویی- شفر» جذاب‌تر شد
جنگ «قلعه‌نویی- شفر» جذاب‌تر شد

جنگ «قلعه‌نویی- شفر» جذاب‌تر شد

آی اسپورت - امیر قلعه‌نویی و وینفرد شفر طی دو فصل گذشته همواره تقابل‌های دیدنی و جذابی با هم داشتند که دست بر قضا هر یک از این تقابل‌ها در نوع خود با حاشیه‌های بسیار زیادی نیز همراه بود. برد استقلال در بازی حساس هفته، اما باعث شد وینفرد شفر کمی به وضعیت آماری‌اش در تقابل با قلعه‌نویی سرو سامان بدهد، چون تا پیش از جدال روز جمعه در نقش جهان، مرد آلمانی در چهار بازی‌ای که با تیم‌های امیر داشت صاحب سه شکست و تنها یک برد شده بود. استقلال در حالی دومین برد شفر مقابل قلعه‌نویی را رقم زد که برای چشیدن طعم این برد، مرد آلمانی تا هفتمین دقیقه از وقت‌های تلف‌شده زجر کشید.

با این نتیجه یک آمار جالب دیگر هم در تاریخ لیگ برتر ثبت شد و آن هم سه شکست سپاهان امیر قلعه‌نویی برابر استقلال بود تا پرافتخارترین مربی تاریخ لیگ برتر بیشترین باخت خود مقابل تیم سابقش را روی نیمکت زردپوشان نصف جهان تجربه کند. با این آمار می‌توان گفت جنگ «قلعه‌نویی- شفر» در سطح اول باشگاهی ایران جذاب‌تر از قبل هم شد به‌خصوص که این بار درگیری‌های لفظی دو مربی به جای کنفرانس‌های بعد از بازی به کنار خط طولی در همان نیمه اول کشید تا صحنه‌های جالبی از کل‌کل‌های این دو مربی شکار شود. علاوه بر آن با برد استقلال هر دو تیم در جدول رده‌بندی شرایطی مشابه هم پیدا کردند تا این جنگ دیدنی به روز‌های پایانی فصل نیز کشیده شود.

 

خبر ورزشی 

۱ ۱  
آی اسپورت
2019-04-15 08:45:00
نظر دهید

۱ نظر
سامان
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۰:۵۸
همه چیز مساوی ولی فرقشون تفاضل گل خوب كیسه است كه میتونه به دردش بخوره و اونم حاصل پرد 5 گله جلو سپید روده من اگه یه كیسه كش یا تراكتوری بودم الان باید میگفتم حاصل تبانی با بازیكنای سپید رود كه مثل اب خوردن 5 گل دریافت كردن ولی جلو بقیه یه جور دیگه بودن ولی من یعنی ما پرسپولیس هستیم و نیازی به كارهای كثیف بیرون زمین نداریم كه با دروغگویی و تهمت زدن بخوایم برایب رقیب حاشیه بسازیم تا خودمون به نوایی برسیم این شیوه نتیجه گیری مال دو سه تیم خاصه نه ما . ما توی زمین هستیم بسم اله
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر