فهرست
چرا خبر پیوستن بالوتلی به برشا منتشر نشد؟
چرا خبر پیوستن بالوتلی به برشا منتشر نشد؟

چرا خبر پیوستن بالوتلی به برشا منتشر نشد؟

آی اسپورت - مطابق گزارش های رسیده ماریو بالوتلی شب گذشته  با باشگاه برشا قراردادی امضا کرده اما ماسیمو سلینو، مالک این باشگاه به دلیل یک سری خرافات، اجازه منتشر شدن این خبر را نداده است. گاتزتا دلواسپورت در گزارشی مدعی شده که امضای این قرارداد با اصرار سلینو در ساعت ۲۳:۴۵ به وقت محلی انجام شده تا کارهای آن به روز شنبه، ۱۷ آگوست کشیده نشود. احتمالا به همین دلیل هم هست که خبر امضای قرارداد بالوتلی با برشا در روز ۱۷ آگوست منتشر نخواهد شد.

عدد ۱۷ در فرهنگ ایتالیایی نماد بدشانسی است و سلینو نیز کارآفرینی است که به دلیل باور به این خرافات مشهور شده است. سلینو و کنسرسیوم خانوادگی او، Eleonora Sport در فوریه ۲۰۱۴ باشگاه لیدز یونایتد انگلستان را خریدند و تا می ۲۰۱۷ به عنوان سهامدار عمده، رهبری این تیم را به دست داشتند. لیدز یونایتد ۳ ماه بعد از آن که توسط سلینو و خانواده اش خریداری شد، به دلیل همین اعتقادات پیراهن شماره ۱۷ خود را بازشنسته کرد. این پیراهن آخرین بار بر تن مایکل براون رفت و البته در ژوئن ۲۰۱۹ بعد از ۵ سال و در دوران مالکان جدید دوباره مورد استفاده قرار گرفت. (هلدر کاستا که به صورت قرضی از وولورهمپتون در لیدز یونایتد حضور دارد، این پیراهن را به تن می‌کند.)

البته این تنها شاهکار سلینو نیست. او قبل از حضور در لیدز یونایتد، به مدت ۲۲ سال (تا ژوئن ۲۰۱۴) مالکیت باشگاه کالیاری را به عهده داشت و در این دوران، صندلی های شماره ۱۷ تمامی سکوهای ورزشگاه سنت الیا را با شماره های ۱۶ بی  تغییر داد. او در این ۲۲ سال ۳۶ سرمربی تغییر داد و به همین دلیل هم به او لقب «مربی خوار» داده بودند!

ماریو بالوتلی که بعد از پایان قرارداد 6 ماهه خود با المپیک مارسی در پایان فصل ۲۰۱۸ بازیکن آزاد شده، در ماه های اخیر به تیم هایی نظیر وستهم، هلاس ورونا و فلامینگوی برزیل لینک شده است. فلامینگو جدی ترین خواهان سوپرماریو در این مدت بود و بالوتلی نیز فاصله چندانی تا حضور در این تیم برزیلی نداشت. اما رسیدن پیشنهادی از سوی برشا، حاضر در استانی که بالوتلی در آن بزرگ شده، تمامی معادلات را بر هم زد.

به نظر می‌رسد حقوق ثابت او در برشا سالانه ۱.۵ میلیون یورو باشد. این در حالی است که شنیده شده بود فلامینگو حاضر شده با قراردادی ۲ ساله و دستمزد سالانه ۵ میلیون یورویی او را به خدمت گیرد. البته حقوق او در برشا شامل افزونه هایی برای تعداد مسابقات، تعداد گل ها و دعوت شدن به تیم ملی ایتالیا نیز خواهد بود. برشا که در فصل گذشته به قهرمانی سری بی رسیده، بعد از ۹ سال حضور در سری آ را تجربه خواهد کرد. در این بین شنیده شده در صورت فرار برشا از سقوط، قرارداد بالوتلی با این باشگاه به صورت خود به خود تمدید خواهد شد.

نود

۲    
آی اسپورت
2019-08-17 21:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر