فهرست
اعتراف صریح؛ دولت موافق حق پخش نیست
اعتراف صریح؛ دولت موافق حق پخش نیست

اعتراف صریح؛ دولت موافق حق پخش نیست

آی اسپورت - در سال های گذشته به باشگاه ها مبلغی بابت حق پخش پرداخت نشده است، به این خاطر که قراردادی در این زمینه بین فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برتر بسته نشده است. در تازه ترین اظهار نظر، طالقانی یکی از اعضای هیات رئیسه می گوید دولت موافق پرداخت حق پخش از سوی سازمان صدا و سیما به باشگاه ها نیست. شاید به این خاطر که در صورت تصویب این امر دولت باید بودجه تامین شده را در اختیار سازمان صدا و سیما قرار دهد.

آیا فدراسیون فوتبال راهکاری در مورد تعیین حق پخش از سوی سازمان صدا و سیما دارد؟ طالقانی، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال می گوید: «این راهکار به همین سادگی‌ها نیست طبعاً باید بتوانیم با مراکزی که بازی‌ها را پخش می‌کنند قرارداد ببندیم ولی متأسفانه دولت اعتقادی به دادن حق پخش ندارد. اگر فوتبال ما حرفه‌ای است باید ابزار لازم را فراهم کنیم و همانطور که مسئولان فدراسیون گفته‌اند 80 درصد هزینه‌های فدراسیون فوتبال و تیم ملی با دادن حق پخش تأمین می‌شود. متأسفانه در این زمینه با ما همکاری نشده ولی این موضوع را شما در هیچ کجای دنیا نمی‌بینید به هر حال دولت باید در زمینه حق پخش ورود و کمک کند.»

 

ورزش سه 

۴ ۲  
آی اسپورت
2018-09-18 12:58:00
نظر دهید

۲ نظر
علی زارع
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۳۲
یعنی نمیدونین رییس صدا و سیما گردن کلفت تر از رییس دولته؟
فرهاد
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۵:۲۸
صدا و سیما چطور روزانه حق پخش مستقیم لیگ همه کشورها رو داره و راهکار پیدا کرده ولی باشگاههای ایران باید تو سطل آشغال و با گدایی پول پیدا کنن ( شاید هم قاچاقی پخش میکنه ). جرات میخواد یک خبرنگار یا مدیر عامل باشگاه پیله بشه ، چون فنا میشه
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر