فهرست
چه کسانی از استقلال می‌روند؟
چه کسانی از استقلال می‌روند؟

چه کسانی از استقلال می‌روند؟

آی‌اسپورت- یعقوب کریمی، مجتبی جباری و یکی از مهاجمان استقلال احتمالا در لیست خروج این تیم قرار خواهند گرفت. 4 بازی تا پایان نیم‌فصل لیگ برتر باقی مانده اما تا همین‌جا وینفرد شفر دو بازیکنی که در نیم‌فصل به لیست این تیم اضافه خواهند شد را مشخص کرده است. بهنام برزای و محسن کریمی دو بازیکن استقلال هستند که حضور آن‌ها در استقلال نیم‌فصل دوم قطعی است. لیست استقلال هم از ابتدای فصل پر بوده و این دو بازیکن باید جایگزین بازیکنان دیگری شوند. علاوه بر آن‌ها حداقل یک مهاجم هم به خواست شفر به استقلال خواهد آمد تا حداقل تعداد بازیکنان خروجی این تیم به عدد 3 برسد.

اولین بازیکنی که از این لیست بیرون گذاشته خواهد شد احتمالا مجتبی جباری است. او مدت‌ها است که در تمرینات استقلال حضور ندارد و به خواست مستقیم مدیرعامل استقلال از تیم کنار گذاشته شده است. اسقلال تکلیف جباری را هم مشخص نکرده اما بعید است شفر بازیکنی را که در این مدت با تیم‌اش تمرین نکرده در لیست نگه دارد. یعقوب کریمی هم ممکن است بازیکن دیگری باشد که از استقلال خواهد رفت. وضعیت او بعد از آمدن شفر به استقلال هم تغییری نکرده و سرمربی آلمانی بازی او را نمی‌پسندد.

ترافیک در خط میانی استقلال هم باعث نخواهد شد که نفر سوم خروجی از میان آن‌ها باشد. استقلال 4 هافبک دفاعی دارد. فرشید باقری، امید ابراهیمی، امید نورافکن و روزبه چشمی که از آخری در دفاع استفاده شده است. شجاعیان و جپاروف هم در لیست استقلال به عنوان هافبک بازی‌ساز حضور دارند. با وجود این ترافیک بعید به نظر می‌رسد که شفر حتی یکی از این بازیکنان را هم کنار بگذارد و نفر سوم خروجی‌های استقلال از جایی خواهد بود که شفر از بازیکنان‌اش رضایت ندارد. یکی از سه مهاجم تخصصی استقلال، سجاد شهباززاده، علی قربانی و حسن بیت‌سعید هم از این تیم جدا خواهند شد.

۴۶ ۱  
آی اسپورت
2017-11-12 18:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مهدی
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۰۰:۴۷
یعقوب کریمی علی قربانی و فرشید باقری اصلا در حد استقلال نیستند و بابد بروند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر