فهرست
مقایسه دفاع و حمله استقلال و الریان؛ برعکس!
مقایسه دفاع و حمله استقلال و الریان؛ برعکس!

مقایسه دفاع و حمله استقلال و الریان؛ برعکس!

آی اسپورت – استقلال امشب اولین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا را در قطر و مقابل الریان برگزار می‌کند. تیم قطری بازیکنان بزرگی دارد و در حال حاضر در جدول رده‌بندی لیگ ستارگان قطر با 35 امتیاز از 16 بازی در رده سوم قرار دارد. این در حالی است که استقلال در لیگ برتر ایران با 23 بازی به همین تعداد امتیاز یعنی 35 دست یافته است.

نکته دیگر مقایسه خطوط حمله و دفاع این دو تیم است. الریان در 16 بازی 40 گل زده و میانگین نزدیک به 3 گل زده در هر بازی را ثبت کرده است اما استقلال در 23 بازی خود 27 گل زده و این به معنای میانگین کمی بیشتر از یک گل در هر بازی است. البته استقلالی‎ها با وینفرد شفر اوضاع بهتری در خط حمله پیدا کرده‎اند و آمار ضعیف گلزنی این تیم بیشتر به هفته‌های اول لیگ برتر و زمان حضور منصوریان روی نیمکت این تیم مربوط می‌شود.

علاوه بر خط حمله، استقلال و الریان در خط دفاع هم شرایط متفاوتی دارند. استقلال در 23 بازی فقط 12 گل خورده و میانگین تقریبان 0.5 گل خورده در هر بازی را ثبت کرده است اما الریان در 16 بازی 25 گل خورده و این به معنای میانگین تقریبا 1.5 گل خورده در هر بازی است. این تیم در این فصل از لیگ ستارگان قطر فقط در دو بازی موفق به بسته نگاه داشتن دروازه خود شده و سابقه خوردن 5، 4 و 3 گل در یک بازی را هم دارد.

۶    
آی اسپورت
2018-02-13 14:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر