فهرست
صفر تا صد شاگردان کالدرون زیر ۱۰ ثانیه
صفر تا صد شاگردان کالدرون زیر ۱۰ ثانیه

صفر تا صد شاگردان کالدرون زیر ۱۰ ثانیه

آی اسپورت – پرسپولیس موفق شد سایپا را در ایستگاه پانزدهم لیگ از پیش‌رو بردارد و سه امتیاز دیگر به حساب خود واریز کرد. حالا این تیم در ۱۴ بازی گذشته خود صاحب ۹ پیروزی است و در جدول نامنظم و فعلی لیگ، بیشترین حد برد را به خود اختصاص داده است. البته این موضوع با یکسری شرایط خاص رقم خورد.

پرسپولیس با شرایطی که گفته شد، هنوز جذاب و چشم‌نواز بازی نمی‌کند. البته آنها مقابل حریفان خود به خوبی امتیاز می‌گیرند، ولی تقریبا هرگز از آنها بازی جذاب و تماشاگرپسندی ندیدیم. شاید بهترین بازی این تیم در طول ۱۴ دیدار گذشته، بازی برابر ذوب‌آهن بود که به خاطر آنالیز درست از حریف و اشتباهات باورنکردنی خط دفاع ذوب‌آهن، پرسپولیس توانست با کمترین نقص ممکن بازی کند و سه امتیاز را بگیرد. در سایر دیدارها، سرخپوشان هیچ هیجانی به کار نمی‌دادند و مشخص نبود برنامه واقعی این تیم چیست؟ آنها با چند برنامه ساده تاکتیکی به سمت دروازه حریف می‌رفتند، گل می‌زدند و به شکل عجیبی با ۱۱ نفر در یک سوم خودی به دفاع می‌پرداختند تا صاحب موقعیت ضدحمله شوند. در سه بازی گذشته، پرسپولیس با همین ترفند توانست بیش از یک گل بزند؛ ترفندی که شاید جذابیت‌های پرسپولیسِ تهاجمی را کاهش دهد، اما امتیازآور است.

بازیکنان پرسپولیس در بازی مقابل حریفان ضدحمله های خوبی می زنند و آنها در بازی مقابل ذوب آهن و فولاد و حتی سایپا هم در کمتر از ده ثانیه از یک سوم دفاعی خود به دروازه حریف می رسند.

 

خبرآنلاین 

۵ ۲  
آی اسپورت
2019-12-16 11:35:00
نظر دهید

۲ نظر
عباس
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۱:۴۶
تو بازی مقابل گل گهر پرسپولیس 80 درصد صاحب توپ بود بهد کیسه آنلاین نوشته تو سه بازی اخیر پرسپولیس جمع میشه تو دفاع به امید اینکه بتونه ضدحمله بزنه!! کیسه کشای حقیر
توهم عابیها، اوبیها:)))
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۵:۴۳
فرهاد عشوندی ییناموص
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر