فهرست
اصرار چه کسی کاوه را به بلژیک برد؟
اصرار چه کسی کاوه را به بلژیک برد؟

اصرار چه کسی کاوه را به بلژیک برد؟

آی اسپورت – کاوه رضایی، مهاجم فصل گذشته استقلال تهران این روزها به همراه تیم جدید شارلروای بلژیک خوش می‌درخشید و 2 روز پیش هر 2 گل تیمش را به تنهایی به ثمر رساند. مهدی بیات، مدیر ایرانی باشگاه شارلروا به تمجید از مهاجم ایرانی خودشان پرداخت و در مصاحبه با سایت آر تی بی اف بلژیک گفت: «کاوه رضایی در اینجا خوشحال است و هواداران نیز او را دوست دارند. من فکر می کنم این آغاز ماجراجویی بزرگ او باشد. خوشحالم که در تیم موفق بوده است و من خودم مایل به رفتن و گرفتن بازیکنان ایرانی هستم. حالت ذهن او متفاوت است، او می خواست و مایل بود به شارلروا ملحق شود و این تصمیمش به خاطر مسائل مالی نبود زیرا در ایران زندگی بسیار خوبی را داشت. آنچه که امروز شما شاهد آن هستید به خاطر پدرم بوده است. او اصرار داشت که برای مذاکره با کاوه بروم و به خاطر این کارش ممنوم و از اینجا می‌گویم که کاوه بازیکن شماست.»

۱۲ ۲  
آی اسپورت
2017-11-19 10:45:00
نظر دهید

۲ نظر
علی
يكشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۲۵
هم هواداران هم رسانه ها و کانال های پرسپولیسی یاد بگیرند!
ببینید از روز گذشته تا الان چه هیاهویی راجع به کاهو رضایی راه انداختند عاشقان استقلال !
بازیکنی که سه فصل روی هم اندازه یه فصل طارمی گل نزد و از نظر فنی ۱۰۰ قدم عقب تر از طارمی هست ببینید چطور بزرگ می کنند بعد ما با طارمی چه رفتاری داریم!!!!
۳ ۱
موراتا
يكشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۵۲
حداقل رسما کلاه برداری نکرده رو اعصاب هوادارا نرفته تیم رو با محرومیت به خاک سیاه ننشونده از خود متشکر و از هوادار طلبکار نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر