فهرست
گاف‌های فوتبالی سریال پایتخت چه بود؟
گاف‌های فوتبالی سریال پایتخت چه بود؟

گاف‌های فوتبالی سریال پایتخت چه بود؟

آی اسپورت - ورزش همیشه نقشی تعیین کننده در رویدادها و وقایع سریال پربیننده پایتخت داشته است. پس از اینکه در سری های قبلی این سریال شخصیت اول داستان موفق به قهرمانی در جام جهانی کشتی پیشکسوتان شد و دیگر شخصیت سریال هم بلیت سفر به جام جهانی 2014 را دریافت کرد، حالا در ششمین سری این سریال، حضور «بهتاش فریبا» به عنوان دروازه بان در تیم نساجی سوژه جدید این سریال است.

با همه این اوصاف اما داستان فوتبالی این سریال اشکالات قابل توجهی دارد. ابتدا این نکته مطرح است که چگونه در میانه فصل و در کوران برگزاری مسابقات باشگاهی داخلی،تیمی از ایران برای برگزاری اردوی تدارکاتی و بازی دوستانه با تیم های ترکیه ای که آن ها هم درگیر بازی های لیگ خود هستند به آن کشور سفر می کند؟ در ادامه هم وقتی تیم نساجی پس از اردوی ترکیه به ایران برمی گردد بلافاصله از فرودگاه بدون هیچ تمرین و استراحتی راهی استادیوم آزادی می شود تا با پرسپولیس در لیگ برتر بازی کند. اتفاقاتی که در عالم فوتبال حرفه ای هرگز رخ نمی دهد.

۱۰ ۳  
آی اسپورت
2020-03-29 23:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
مهدی
يكشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹، ۲۳:۲۲
اینقدر بیکارید ک اینارو گاف میگیرید...
مجموعس دیگ قرار نیست همه چیز طبق اون چیزی باشه ک شما میخواین
کمبود مطلب در مورد فوتبال باعث گاف گرفتن شما شده
۴
كنت دراكولا
يكشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹، ۲۳:۴۲
خواستن نشون بدن ميشه از تركيه اومد و رفت بازي كرد و بهونه نياورد!!!!حتي خود نقي كيسه كش معروف هم متوجه شد ولي يه مشت احمق نفهميدن.اين سريال خيلي ايراد داره ولي همين كه لبخند به لبمون مياره ازشون ممنونيم و به خالي بنديهابي كه تو فيلمهاي هندي و هاليوودي ميشه ميبخشيم اين ايرادات رو.فقط يه تيم از تركيه اومد بازي كرد و يه تيم ديگه ...خاك تو سر كيسه و كيسه كشان.
۵
به جون هوتن راست میگم
دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹، ۰۷:۳۲
تنابنده با استقلال پناهنده به ترکیه شوخی کرده :))))
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر