فهرست
شهرخودرو ۲-۱ الرفاع؛ سربلندی در دوحه
شهرخودرو ۲-۱ الرفاع؛ سربلندی در دوحه

شهرخودرو ۲-۱ الرفاع؛ سربلندی در دوحه

آی اسپورت - تیم فوتبال شهر خودرو در پلی آف اول در لیگ قهرمانان آسیا در کشور امارات به مصاف تیم الرفاع بحرین رفت که این مسابقه با نتیجه ۲-۱ به  سود شهر خودرو به پایان رسید. تیم شهر خودرو در این مسابقه میزبان بود اما با نظر کنفدراسیون فوتبال اسیا این مسابقه در کشور سوم برگزار شد. شهر خودرو اولین برد آسیایی خود را به دست آورد و به پلی آف دوم صعود کرد. تیم شهر خودرو روز ۸ بهمن در قطر به مصاف تیم السیلیه قطر خواهد رفت و در صورت پیروزی در آن مسابقه به مرحله گروهی صعود خواهد کرد. در تیم السیلیه کریم انصاری فرد ملی پوش کشورمان حضور دارد.

گل: محمدرضا خلعتبری( دقیقه ۱۸)، امین قاسمی نژاد ( دقیقه ۸۲) برای شهر خودرو و الطاهر ( دقیقه ۳۵) برای الرفاع بحرین

ترکیب شهر خودرو: سیدمهدی رحمتی، علی نعمتی، حسین مرادمند، علی فرامرزی، حسن جعفری، اکبر صادقی، سعید صادقی، میلاد سرلک، امین قاسمی‌نژاد، محمدرضا خلعتبری و حسین مهربان( دقیقه ۶۵ مرتضی خراسانی)

سرمربی: مجتبی سرآسیایی

ترکیب الرفاع: عبدالکریم فردان، حمد شمسان، جی جی سوریلا، سیدرضا عیسی، علی حرم، صالح عناد، عدنان فواز، فیصل غازی، ایمن عبدالامیر، محمد صوله و صالح طاهر.

تیم شهر خودرو در نیمه اول یک بار هم توسط حسین مهربان توپ را به تیرک دروازه الرفاع کوبید. در نیمه دوم در دقیقه ۸۷ بازیکن  تیم الرفاع بحرین اخراج شد.

     
آی اسپورت
2020-01-25 20:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر