فهرست
نقل قول‌های روز: از غیبت طارمی خوشحالم
نقل قول‌های روز: از غیبت طارمی خوشحالم

نقل قول‌های روز: از غیبت طارمی خوشحالم

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

بازیکنان باید خودشان را در حد خودشان باور و قبول کنند. استقلال بازیکنان بزرگی دارد که اگر در حد خودشان باشند، بهتر از این نتیجه می گیریم. بهرحال وضعیت تیم با حضور وینفرد شفر فرق کرده است و هر بازی که جلوتر می رویم، شرایط بهتر می شود.

تحلیل حسن زمانی از شرایط اینروزهای استقلال

 او در چه حد و اندازه ای است که رو به سمت هواداران "هیس" می کند! یادش رفته کسی جز خانواده اش او را نمی شناختند؟! برانکو چه زمانی می خواهد به رادوشوویچ و درویش وند بازی بدهد؟ آیا او دروازه بان آورده که فقط دلارهایش را بگیرد؟ بیرانوند دیگر نباید تا پایان نیم فصل در پرسپولیس بازی کند. او نشان داد پیراهن پرسپولیس برایش گشاد است. امیدوارم آقای مثل برانکو بتواند اشتباهات بیرانوند را نیز مثل رضاییان تشخیص دهد. او رضاییان را از تیم بیرون کرد و حالا وقتش است تا قدرت مدیریتی خود را نشان بدهد.

مرتضی فنونی زاده جدیدترین پیشکسوت پرسپولیس است که از رفتار بیرانوند انتقاد کرده

  از غیبت طارمی در این بازی خوشحالم، هر چند علیپور و منشا هم نشان دادند که مهاجمان خوبی هستند، اما ما می‌توانیم خط حمله این تیم را مهار کنیم.

نظر جالب مایکل اومانیا مدافع پارس جنوبی درباره بازی با پرسپولیس

فصل گذشته من به تیم نفت آمدم. شناخت خوبی از شهر، مجموعه باشگاه و شرکت نفت پیدا کرده‌ام. ارتباط خوبی هم با باشگاه داشتیم و خدا را شکر که فوتبالیست‌ها و بازیکنانی که مورد نیاز بود هم قراردادشان تمدید شد. همه چیز به موقع انجام شد و در این فصل توانستیم نتایج خوبی بگیریم. این نتایج دیمی نبوده و همه آنها با برنامه‌ریزی انجام شده است.

محمود فکری سرمربی نفت مسجد سلیمان صدرنشینی این تیم در لیگ یک را حاصل یک برنامه ریزی می داند

     
آی اسپورت
2017-11-22 09:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر