فهرست
وضعیت مصدومان استقلال؛ اسماعیلی بهتر از بقیه!
وضعیت مصدومان استقلال؛ اسماعیلی بهتر از بقیه!

وضعیت مصدومان استقلال؛ اسماعیلی بهتر از بقیه!

آی اسپورت - فرشید اسماعیلی هافبک تیم استقلال به دلیل مصدومیت از قسمت عضله زیر شکم، در تعطیلی لیگ در تمرینات حضور نداشت. قرار است امروز (سه‌شنبه) از این بازیکن تست گرفته و وضعیت او به طور دقیق شود. احتمال بازی کردن اسماعیلی برابر سایپا در روز جمعه خیلی کم است و پزشکان امیدوارند که بازی بعدی برسد.

سایر بازیکنان مصدومیتی ندارند و تنها داریوش شجاعیان، محسن کریمی و مرتضی آقاخان نفراتی هستند که پیش از فصل به دلیل مصدومیت در لیست استقلال قرار نگرفتند. شجاعیان از هفته آینده با حضور در تمرینات استقلال، نرم دوی را آغاز کرده و یک ماه دیگر به آیتم‌های گروهی اضافه می‌شود. کریمی جراحی متفاوتی به نسبت سایر مصدومان داشته و با وجود اینکه در تمرینات شرکت کرده، هنوز باید به صورت اختصاصی تمرین کند. آقاخان هم شرایط مشابه دو بازیکن قبلی را دارد.  هر سه بازیکن، از نیم فصل می‌توانند در لیست استقلال قرار گرفته و برای این تیم بازی کنند.

 

تسنیم

  ۳  
آی اسپورت
2018-10-16 12:34:00
نظر دهید

۳ نظر
شیر شفر
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۵
متاسفانه استقلال الان 2 ساله که اسیر بدشانسی شده و تقریبا بازی نبوده که تونسته باشه با تیم کامل و بدون هیچ مصدومی به زمین بره ولی با این وجود نتایج قابل قبولی گرفته که تنها دلیلش حضور یه مربی با دانش و با تجربه مثل شفر بالا سر تیم بوده
۴ ۱
...
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۸
خوشبختانه استقلال شده بهشت مصدومان و دلالان البته نتایج قابل قوبل جای بحث کردن داره ولی اگه خودتون راضی هستین بحثی نیست
۱
.
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۷
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر