فهرست
صخره سرخ؛ پرافتخارترين بازيكن تاريخ ليگ برتر
صخره سرخ؛ پرافتخارترين بازيكن تاريخ ليگ برتر

صخره سرخ؛ پرافتخارترين بازيكن تاريخ ليگ برتر

آی‌اسپورت-   بازیکنانی در جهان فوتبال حضور دارند که به تصویر عینی جمله «سن فقط یک عدد است» به حساب می‌آیند. کاپیتان سرخ‌ها یکی از آن بازیکنان است. سیدجلال حسینی علاوه بر اینکه القابی همچون صخره یا سوپرمن را یدک می‌کشد، می‌تواند به راحتی به عنوان عامل تعیین‌کننده قهرمانی در لیگ برتر نیز شناخته شود. او تاکنون با ۳ تیم مختلف و در مجموع ۷ بار جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر برده است و از این حیث رکورددار محسوب می‌شود. سوپرمن پرسپولسی‌ها که بعد از خط خوردن از لیست جام جهانی اعلام بازنشستگی کرد حالا تمام تمرکزش را روی لیگ برتر و باشگاه پرسپولیس گذاشته و همان طور که خودش اعلام کرده است فعلا قصد آویزان کردن کفش‌هایش را ندارد.

البته کافی است همین بازی پنجشنبه شب پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم را مشاهده کنیم تا کاملا به کاپیتان سرخ‌ها حق بدهیم که بخواهد فوتبالش را ادامه دهد. سیدجلال در بازی مقابل پارس در تمامی نبردهای هوایی موفق بود که با توجه به سن و سالش بسیار جالب است. عکسی از این بازیکن در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد او در بازی مقابل سپاهان در ورزشگاه آزادی، توپ را در ارتفاع بیش از دو و نیم متری و نزدیک به ۳۰ سانتی‌متر بالاتر از سر کی‌روش استنلی یک متر و ۹۵ سانتی‌متری زده است.

هر چند سیدجلال حسینی در بازی مقابل ماشین‌سازی اشتباهی منجر به گل مرتکب شد اما هیچ کس نیست که بتواند نقش او را در قهرمانی سرخ‌ها کتمان کند. صخره سرخ هم از نظر فنی و هم از نظر هدایت تیم در زمین بازی، جایگاهی بسیار با ارزش در ترکیب برانکو دارد. او حالا ۷ بار موفق به لمس جام قهرمانی لیگ برتر شده است. او که ۳۷ سال دارد ولی هنوز می‌تواند به رکورد جذاب خودش حمله کند. عطش سیری‌ناپذیری سیدجلال در کسب موفقیت را شاید بتوان در جهان فقط با کریستیانو رونالدو مقایسه کرد.

۹    
آی اسپورت
2019-05-20 00:46:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر