فهرست
تکذیب ادعای کی‌روش توسط آذری؛ دروغ یا ترجمه بد؟
تکذیب ادعای کی‌روش توسط آذری؛ دروغ یا ترجمه بد؟

تکذیب ادعای کی‌روش توسط آذری؛ دروغ یا ترجمه بد؟

آی اسپورت - کارلوس کی‎روش در مصاحبه اول خود علیه قلعه‌نویی گفت: «از صحبت‌های قلعه‌نویی سورپرایز شدم و شگفت‌زده هستم که مدعی شده بازیکنانش تحت تأثیر لیست تیم ملی با مسئله روحی و روانی مواجه شدند چون او بود که اجازه حضور بازیکنانش در تیم ملی را در طول فصل نمی‌داد و این مربی بود که به روند آماده‌سازی تیم ملی لطمه زد. این حرف‌ها را مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن (سعید آذری) به من گفته است. کی‌روش در دومین مصاحبه خود نیز بر این ادعا تاکید کرد و گفت: « مدیرعامل شما به ما اطلاع داد که این شما بودید به همکاری بازیکنانتان با تیم ملی لطمه زدید. اگر این دروغ است، رسما اعلام کنید و به بازیکنانتان توضیح دهید. از طرف بنده قضیه به پایان رسیده است.»

آذری اما امروز این ادعا را رد و تاکید کرد که هرگز چنین صحبت‌هایی را مطرح نکرده است. او گفت: «در یک مصاحبه‌ از دعوت بازیکن مصدوم ذوب‌(اکبر ایمانی) به تیم‌ملی انتقاد کردم که بعد از آن کی‌روش خواستار گفتگو با من شد و در یک تماس 45 دقیقه صحبت کردیم. کی‌روش مدعی شد که حرف من خطی است که از سرمربی تیم گرفته‌ام اما به او تاکید کردم من قهرمان ملی بودم و در این زمینه صاحب‌نظر هستم و نیاز نیست از کسی خط بگیرم و دعوت ایمانی قطعا کار اشتباهی بوده است.»

آذری تاکید کرد که با کمک آرین قاسمی مترجم کی‌روش با وی صحبت کرده ولی هرگز حرف‌هایی که کی‌روش مدعی آن شده را نزده و حاضر است با او روددرو در این خصوص صحبت کند. حالا تنها سه احتمال وجود دارد؛ یا کی‌روش راست نمی‌گوید، یا آذری راست نمی‌گوید و یا اینکه صحبت‌های آذری به اشتباه برای کی‌روش ترجمه شده است!

۱۱۲ ۲  
آی اسپورت
2018-05-15 19:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
ميلاد
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۵۵
اذري مدير قابل احترامي هست . از زماني كه به ذوب امده خيلي كارهاي مثبت در زمينه سخت افزاري زمين تمرين و چمن مناسب انجام داده. بدهي باشگاه رو ٩٠٪؜ كاهش داده ووو. ولي كسي نيست كه ندونه امير خان گزينه ايشون نبود. مديران كارخانه تصميم گرفتند. ايشون هم اطاعت كرد و البته هميشه اين رو تصميم خود دونست. پس اجازه بديد ما در اين ماجرا كمي مشكوك باشيم. البته احتمال برداشت اشتباه در ترجمه هم هست.
۵
شاهین
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۴۷
باز دلال موزامبیکی دروغ گفت!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر