فهرست
لایک روز: درخشش مرتضی آقاخان
لایک روز: درخشش مرتضی آقاخان

لایک روز: درخشش مرتضی آقاخان

آی‌اسپورت- 3 گل در دو بازی آخر، مرتضی آقاخان را هم به جمع گل‌زن‌های برتر لیگ رساند. بازیکنی که درخشش او با نتیجه‌های خوب مجید جلالی همراه شده تا تاثیرش در پیکان بیشتر از همیشه نمایان شود. یک گل سه امتیازی روی ضربه ایستگاهی به پرسپولیس، یک پنالتی و یک شوت داخل محوطه جریمه از آقاخان در دو بازی گذشته، پیکان را به 6 امتیاز و رکورد سه پیروزی متوالی رسانده. آماری که بعد از نتایج ضعیف اول فصل برای پیکان چیزی شبیه به رویا است.

آقاخان جنگنده، بیشتر از هر بازیکن دیگری در این پیروزی‌ها نقش داشته و مجید جلالی را از برکناری نجات داده است. درخشش او بعد از تغییر پست‌اش از سوی جلالی، جنگندگی‌ و سماجت‌اش در دنبال کردن توپ حتی در خط حمله بازیکن سابق تیم ملی امید را که حالا دیگر 24ساله است به روزهای بهتر امیدوار کرده. آقاخان اگر بخش هجومی تیم ملی این‌قدر پر از بازیکنان باکیفیت نبود می‌توانست نگاهی هم به جام جهانی داشته باشد اما برای رسیدن به آرزویی که فعلا کمی دور است او باید بیشتر و بیشتر بدرخشد و منتظر فراخوان کارلوس کی‌روش بماند. بازیکنی که در دو مصاحبه بعد از بازی‌اش در دو هفته جاری یک بار از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرده و بار بعدی برای علی کریمی آرزوی موفقیت و نشان داده گل‌هایش هنوز مسیر درست را از پیش چشمانش محو نکرده. 

۲۱ ۲  
آی اسپورت
2017-09-23 17:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
یاشار تبریزلی
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۳۱
باز یه بازیکن ایرانی دو تا گل زد دارند به عرش میرسوننش!
۱
فرهاد
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۳۰
خدا را شکر پرسپولیس محروم است و گرنه اینم می دزدید جلالی می سازد پرسپولیس می دزدد. بعد هواداران پرسپولیس جلالی را متهم به بیسوادی و فسیل شدن می کنند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر