فهرست
سوال روز: حاج صفی از سپاهان چقدر می‌گیرد؟
سوال روز: حاج صفی از سپاهان چقدر می‌گیرد؟

سوال روز: حاج صفی از سپاهان چقدر می‌گیرد؟

آی اسپورت – مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفتگوی دیروزش با خبرگزاری ایلنا تائید کرده که احتمال بازگشت این بازیکن ملی‌پوش به اصفهان وجود دارد و فقط باید بودجه لازم برای جذب او تامین شود.احسان بازیکن ارزان قیمتی نیست و قبل از آنکه به فوتبال یونان برود، گرانترین بازیکن شاغل در لیگ برتر بود. طبق ادعای سایت ورزش سه، قرارداد او با سپاهان برای فصل 94، 1.7 میلیارد تومان بوده. او در مقطعی راهی تیم اف اس وی فرانکفورت شد و در بازگشت به سپاهان با این تیم قراردادی در حدود 2.2 میلیارد تومان بسته که اگر به یونان نمی رفت و در سپاهان به فوتبالش ادامه می داد، قراردادش به 2.6 میلیارد هم می رسید اما احسان در آن مقطع تصمیم گرفت به جای پول، بازگشت به فوتبال اروپا را انتخاب کند و با قراردادی نزدیک به 900 میلیون تومان راهی پانیونیوس شد. احسان بازیکن کوچکی نیست و قطعا جذب او برای اصفهانی ها، رقمی بیش از 2 میلیارد هزینه خواهد داشت. اما اینکه این رقم چقدر بیشتر از 2 میلیارد خواهد بود سوالی است که جوابش به زودی مشخص خواهد شد.

 

۴ ۵  
آی اسپورت
2018-08-20 10:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
محمد
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۳۲
هرچی باشه کیفیتی بالاتر از کامیابی نیای ۳ میلیاردی داره و هرچی بدن حقشه. تلاش بیهوده نکن آی اسپرت
کوروش
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۰۴
وقتی که بازیکنانی مثل رفیعی، ترابی، کامیابی نیا، غفوری، کریمی، نیومایر، الحاجی گرو، دژاگه، شجاعی و بازیکنان خارجی تراکتور قراردادهای بالای ۲،۵ میلیارد در این فصل بستند؛ پس قطعا قرارداد حاج صفی با نزدیک به ۱۰۰ بازی ملی هم کمتر از بقیه نخواهد بود! ضمن اینکه حاج صفی از نظر کیفی، سطحش از همه بازیکنان نام برده شده بالاتره.
علی رضــا
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۰۵
سپــاهان خونه احسانه و او همیشه به طور رسمی اعلام کرده در ایران فقط برای سپــاهان توپ خواهد زد..
۹
سپــااهان
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۰۹
در صورت بازگشت به ایــران و سپــاهان، مبلغ قراردادش هر چی که باشه نوش جونش.. یک بازیکن توانمند، متعصب و البته طلایی دل...
۹
مهرداد
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۲۷
بذار بیاد بعدا براش حرف و حدیث درست کن هنوز نیومده داری بهش حمله میکنی
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر