فهرست
قدرت پنهان
قدرت پنهان

قدرت پنهان

آی اسپورت – 24‌ ساعت پس از آبروریزی در افتتاحیه مسابقات وزنه‌برداری فجر در اهواز، یک‌نفر دستور داده از آیسن ادیب، دختر 8‌ساله اردبیلی، دلجویی شود. می‌گویند استاندار خوزستان بوده. دستش درد نکند. خدا خیرش بدهد که نتوانسته قبول کند یک دختربچه 8‌ ساله با دل‌شکسته و چشم گریان به شهرش برگردد.

استاندار بوده یا هر کس دیگری، کارش جای تقدیر دارد. اما در عین حال باید مشخص شود چه‌کسی روز افتتاحیه نگذاشته بود آیسن وزنه بزند؟ مگر نمی‌گویند مدیران فدراسیون وزنه‌برداری با وزنه زدن او مشکل نداشته‌اند و اصلا خودشان برایش دعوتنامه فرستاده‌اند؟ وزارت ورزش و اداره ورزش و جوانان خوزستان هم که زیر بار نرفته‌اند که کار آن‌ها بوده است. اما بالاخره که چی؟ یک‌نفر تصمیم گرفته علی‌رغم دعوتنامه رسمی فدراسیون و موافقت استانداری خوزستان و مدیران وزارت ورزش و جوانان، جلوی این دختربچه 8‌ساله را بگیرد و دست بر قضا زورش هم از همه آن مقامات و نهادهای رسمی بیشتر بوده است؛‌ آن یک‌نفر را لطفا معرفی کنید.

معرفی بنده خدایی که نه وزیر است، نه استاندار و نه رئیس فدراسیون، اما قدرتش از همه ‌آن‌ها بیشتر است، از دو جهت اهمیت دارد. در حالت طبیعی باید ایشان به خاطر بلوایی که راه انداخته و خبرش مثل بمب در رسانه‌های داخلی و خارجی صدا کرده، مواخذه شوند و در حالت دوم اگر هم کسی قدرت مواخذه ایشان را ندارد، لااقل ملت حساب‌کار دستشان بیاید که از این به بعد اگر خواستند مراسمی برگزار کنند و 4 تا مهمان خارجی هم دعوت کردند، به جای رئیس فدراسیون و وزیر ورزش و استاندار، برنامه‌هایشان را با چه کسی هماهنگ کنند.

 

همشهری ورزشی

۲۲ ۶  
آی اسپورت
2018-03-11 11:50:00
نظر دهید

۶ نظر
تورک اوغلی
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۱۱
متاسفم که دست های دسیسه پارسی ها برای زیر سوال بردن فرهنگ شرف و غیرت و ناموس پرستی ما تورک ها تلاش داره با اینگونه حرکت های نمادین اصالت و شرافت ما را زیر سوال ببره
یه تورک رگ گردنش را بده اجازه نمیده ناموسش جلوی چشمای نا محرم اندامشو بیرون بریزه
خدا ازتون نگذره که دست از دشمنی مکارانتون با ما بر نمیدارید
۳ ۲
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۲۰
حتما داری شوخی میکنی!
خیلی ها مثل من گفتند ماشالله دختر پهلوونم !
خیلی ها اشکاشو دیدند و غمگین شدند ؛
خیلی ها هم حجالت کشیدند ولی
جالبه!
تو فقط اندامشو دیدی!!!!!
یه کم نجیب باش حتی توی شوخی هات
۵
مارال
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۵۳
تو مگه شرف داری اصلا ؟ خداییش اگه جای تو بودم از این همه توهینی که بهم میشد دیگه این دور و ورا اصلا پیدام نمیشد اما ماشالا تو رو سنگ پا قزوین و کم کردی !
۸
aree
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۲۶
اسمش نخود آش. یه بی خاصیت
سعید
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۴۸
خدایی از سریالهای کسایی که خودتون رو به اونها می چسبونید غیرت و رگ غیرت و از این جور حرفها مشخصه خودش
۷
یونس
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۵۶
حراست ها در فدراسیون ها مشخصه دست چه گروهیه دست ملت الان نمیرسه بهشون اما یک روز میرسه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر