فهرست
میزبانی از عربستان؛ پنج‌شنبه!
میزبانی از عربستان؛ پنج‌شنبه!

میزبانی از عربستان؛ پنج‌شنبه!

آی‌اسپورت- تکلیف میزبانی تیم‌های ایرانی از تیم‌های عربستانی پنج‌شنبه این هفته مشخص خواهد شد. جز ایران و عربستان، امارت و قطر هم حالا وارد ماجرای میزبانی بازی‌های فوتبال شده‌اند. عربستان و امارات خواسته‌اند بازی‌هایشان با تیم‌های ایرانی و قطری در زمین بی‌طرف برگزار شود.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال امروز درجمع خبرنگاران گفته: «پنج‌شنبه جلسه کمیته مسابقات AFC برگزار می‌شود و ما امیدواریم میزبانی ما در مقابل تیم‌های عربستانی رای بیاورد و برعکس. الان امارات و قطر هم وارد این ماجرا شده‌اند و میانگین تماشاگر AFC از ۱۷ هزار نفر به ۴۰۰۰ نفر رسیده که اصلا اتفاق خوبی نیست. بازی نکردن استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی در خانه خود باعث کاهش تماشاگر و میزان درآمد نیز شده است. چهار کشور ایران، عربستان، امارات و قطر ۱۵ نماینده در فوتبال آسیا دارند که اگر این‌ها نخواهند در زمین یکدیگر با هم بازی کنند، ۲۵ بازی نباید انجام شود که جبران درآمد آن برای AFC بسیار سخت است. ما آمادگی میزبانی را به صورت کامل داریم و باید تلاش کنیم با یک برنامه‌ریزی مدون این مشکل حل شود. ضمن این که در جلسه روز پنج‌شنبه ما و سه کشور دیگر که ذی‌نفع هستند حق رای ندارند.»

با وجود طرح شکایت ایران در دادگاه عالی ورزش که گفته می‌شود با رای این دادگاه به نفع تیم‌های ایرانی همراه بوده هم‌چنان تکلیف میزبانی از تیم‌های عربستانی در ایران مشخص نیست اما پنج‌شنبه مشخص خواهد شد که بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا به چه شکلی برگزار خواهد شد.

 

۲    
آی اسپورت
2017-11-18 18:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر