فهرست
منصوریان: موضوع بختیار یک مشکل خانوادگی است
منصوریان: موضوع بختیار یک مشکل خانوادگی است

منصوریان: موضوع بختیار یک مشکل خانوادگی است

آی‌اسپورت- علیرضا منصوریان پس از برتری یک بر صفر استقلال مقابل سیاه‌جامگان مشهد در نشست خبر حاضر شد.

 

**با وجود اینکه زمین خراب بود، بازی با کیفیتی را شاهد بودیم. تیم فرهاد کاظمی را می‌شناسم که تاکتیکی بازی می‌کند و برای ما مهم این بود که نیمه اول به گل برسیم. موقعیت زیادی برای گل زدن داشتیم. در مجموع بهتر و راحت‌تر از مسابقات قبل بازی کردیم و خوشبختانه این بازی را با برد پشت سر گذاشتیم.

 

**عادت دارم همیشه مهدی رحمتی را این طور ببینم. هواداران امروز دیدند او چه توپ‌هایی را از دروازه بیرون آورد. سیو‌های رحمتی عالی بود و همیشه باید اینگونه باشد.

 

** قهر رحمانی در هنگام تعویض در نیمه دوم و اینکه این بازیکن راهی رختکن شد: این مسئله یک مشکل درون تیمی بود. اتفاقی که درون یک خانواده می‌افتد و ما بعدها آن را حل خواهیم کرد.

 

** چرا کاوه رضایی موقعیت‌های زیادی را به راحتی از دست داد،: کاوه مهاجم استثنایی است و به تنهایی ایجاد موقعیت می‌کند. رضایی یکی از بهترین مهاجمان لیگ است و از او راضی هستیم. اگر کاوه چند موقعیت از دست می‌دهد وظیفه ما مربیان است که با او در تمرین کار کنیم.

 

** ظاهرا به هنگام ضربه ایستگاهی بختیار رحمانی قصد داشته این ضربه را بزند اما شما خواستید که رضایی پشت توپ قرار بگیرد: بله خودم خواستم که رضایی توپ را مستقیم به سمت دروازه بزند. بختیار رحمانی، امید ابراهیمی و کاوه رضایی ضربات کاشته را عالی می‌زنند و در تمرینات کار می‌کنند. در آن صحنه تشخیص دادم که کاوه ضربه را بزند. زاویه او برای شوت خوب بود و گل استثنایی زد.

 

 کدخبر:9412

۱ ۱  
آی اسپورت
2016-10-15 20:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
...... برزو
شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵، ۲۳:۴۸
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر