فهرست
سوژه آنلاین: دژاگه در راه جزیره
سوژه آنلاین: دژاگه در راه جزیره

سوژه آنلاین: دژاگه در راه جزیره

آی اسپورت – سوژه های امروز را از اشکان دژاگه شروع می کنیم. بازیکنی که بعد از جدایی اجباری از العربی، مثل علیرضا حقیقی بدون باشگاه است و هنوز تکلیف تیم جدیدش را مشخص نکرده. با اینکه شایعاتی درباره حضور او در لیگ چین یا یک باشگاه قطری دیگر شنیده می شد اما حالا خبرآنلاین از احتمال بازگشت اشکان به لیگ جزیره خبر داده و اینکه او فصل بعد دوباره در لیگ انگلیس بازی خواهد کرد. البته این سایت اشاره ای به مقصد احتمالی اشکان نکرده است.

اشکان دژاگه
دژاگه در بازی تیم ملی مقابل کره

رامین رضاییان یه جورایی مثل دژاگه است. او باشگاه دارد اما نمی تواند در باشگاهش بازی کند و دلخوشی اش بازی کردن برای تیم ملی است. برانکو کماکان به سیاستش در قبال بازی ندادن به رضاییان ادامه می دهد و مدافع ملی پوش تیمش باید از روی نیمکت شاهد بازی هم تیمی هایش باشد. رضاییان هم که پیش از این شدیدا نسبت به نیمکت نشینی در پرسپولیس معترض و باشگاه را تهدید به جدایی کرده بود، گویا تغییر موضع داده و در تازه ترین اظهار نظرش نیمکت نشینی در پرسپولیس را هم افتخار دانسته. باید دید این تاکتیک رامین، می تواند باعث تغییر موضع برانکو شود یا نه

رامین رضاییان
رضاییان در تمرین تیم ملی

با اینکه عده ای معتقدند میلاد محمدی به خوبی در دفاع چپ تیم ملی جا افتاده و آینده خوبی در این پست خواهد داشت، رضا شاهرودی مدافع چپ سابق تیم ملی مثل بقیه از این بازیکن تعریف نکرده. جناب مالدینی در بخشی از گفتگویش با روزنامه هفت صبح، درباره میلاد گفته: او بازیکن سریعی است اما به نظرم خیلی کار دارد تا به سطح سایر دفاع چپ های تیم ملی برسد. او اصلا در کارهای هجومی شرکت نمی کند در حالیکه خود من وقتی تیم ملی بودم در هر بازی بارها و بارها تا پشت محوطه جریمه حریف جلو می آمدم و برای خودم و سایر بازیکنان موقعیت درست می کردم.

میلاد محمدی
میلاد محمدی

سجاد غریبی، غول ایرانی است که چند وقت پیش به دلیل اندام عجیبی که داشت، خیلی موردتوجه قرار گرفت. حتی خیلی‌ها او را یکی از افردای می‌دانستند که در خدمت داعش است. غریبی مصاحبه جالبی را با روزنامه گل چاپ امروز انجام داده و گفته: « من هم می‌توانم 300 کیلو لیفت کنم. » که احتمالا اشاره به توانایی خودش در رشته وزنه‌برداری دارد. غریبی در ادامه صحبت‌هایش گفته: « هالک نه. دوست دارم من را رستم صدا کنند. »

سجاد غریبی
سجاد غریبی

 

کد خبر: 9408

 

۳    
آی اسپورت
2016-10-15 09:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر