فهرست
نگرانی شفر؛ جپاروف ۹۰دقیقه‌ای نیست؟
نگرانی شفر؛ جپاروف ۹۰دقیقه‌ای نیست؟

نگرانی شفر؛ جپاروف ۹۰دقیقه‌ای نیست؟

آی اسپورت - سرور جباروف بعد از چند روز فیزیوتراپی و دوری از تمرینات گروهی در شرایطی بین مسافران استقلال به آبادان قرار گرفت که بنا به توصیه کادرپزشکی باید در آخرین جلسه تمرینی تیم آزمایش‌های سلامتی را پشت سر می‌گذاشت اما شرایط آب و هوایی تهران اجازه این تمرین را نداد تا شفر بالاجبار با ریسک بالا از این بازیکن کلیدی بهره ببرد.

جباروف در بازی با صنعت نفت در دقایقی که با وجود آسیب دیدگی و دوری از تمرینات حضور داشت بازیکنی تاثیرگذار نشان داد بخصوص در 45 دقیقه نخست بازی که چندین بار با تیزهوشی و بازیسازی خود فرارهای دیدنی را برای وینگرهای چپ و راست و همچنین تک مهاجم استقلال رقم زد تا در روزی که اصلا شرایط بدنی خوبی نداشت و از فرم مطلوب همیشگی دور بود، باز هم ارزش‌های خود را به رخ بکشد.

سرمربی آلمانی در نیمه دوم با وجود اینکه تمایلی برای تعویض این بازیکن نداشت، نزدیک به 20 دقیقه با شرایط نه چندان مناسب او در زمین کنار آمد اما یک دقیقه بعد از اینکه آبادانی‌ها به گل رسیده و اختلاف را به حداقل رساندند، شفر دستور تعویض او با فرشید باقری را داد تا با خروج جباروف نظم حرکتی و تهاجمی استقلال تحت الشعاع قرار بگیرد.

حال در فاصله چند روز تا بازی حساس با ذوب‌آهن و بازگشت دوباره این ستاره ازبک به اصفهان باید منتظر ماند و دید سرور می‌تواند شرایط بدنی خود را ریکاوری کرده و به بازیکنی 90 دقیقه‌ای در ترکیب اصلی تبدیل شود یا نه؟ اتفاقی که می‌تواند روی عملکرد شاگردان شفر در مقابل تیم سرحال ذوب‌آهن با خط میانی قدرتمندی که دارد تاثیر مستقیم بگذارد.

۲ ۲  
آی اسپورت
2018-02-01 12:30:00
نظر دهید

۲ نظر
به نام یزدان بخشاینده
پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۳۳
تا من هستم اصلا نگرانی وجود نداره
۴
&
پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۲۳
ولی مهریزی اینده رو تو چشمان جباروف میتونه ببینه !!!!!!!!!!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر