فهرست
نریمان‌ خرید بعدی تراکتور؟
نریمان‌ خرید بعدی تراکتور؟

نریمان‌ خرید بعدی تراکتور؟

آی اسپورت- سامان نریمان جهان با انتشار عکسی به شایعات درباره بازگشتش به تراکتورسازی دامن زد. سامان نریمان جهان که نیم فصل اول یکی از دو هت تریک را به نام خودش در بازی برابر پدیده ثبت کرده بود، در صفحه اینستاگرام خود تمام عکس ها را پاک کرده و تنها یک عکس با پیراهن تراکتورسازی قرار داده است. شاید این عکس یک پالس خبری باشد تا نریمان جهان در نیم فصل دوم در تیم سابقش بازهم بازی کند. تراکتورسازی تاکنون مهدی مهدی پور، دانیال اسماعیلی فر، قائم اسلامی خواه و احسان پهلوان را به تیمش اضافه کرده است.

 ورزش سه

۶ ۳  
آی اسپورت
2017-12-12 23:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
یاسر
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۵۹
این کباب بناب به درد تراکتور نمیخوره. بهتره بره پرسپولیس ذخیره بشینه با جام عکس بگیره بگه بهترین دوران فوتبالش بوده.
دومان
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۰۷:۵۷
یاسرخان دوست عزیز.بنظر من سامان در رفتن ازتراختور هیچ تقصیری نداشت .این قلعه نوعی بود که سامان ، مهرداد بایرامی و چند بازیکن بومی دیگر را را نخواست. او همیشه تعصبش را به تراختور نشان داده
است
۱ ۱
یاسر
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۱۹
منظورم اومدن رفتن بازیکن نیست. رفت اون زمانی که بازیکن با تعصب برای تیمش بازی میکرد. چندتا بازیکن بومی با تعصب دهه 90 یا 80 رو به ما نشون بدید؟ یه سری بیسواد که با دیدن گوشه اسکناس خودشون رو گم میکنن حتی حاضر نیستن به خاطر شهرشون چند درصد از قراردادشون کم کنن. نمونه اش سعید آقایی یا معروف ترش حبیب گردانی که یادآور هدیت شهریاری ها هست. دوران باغ آبادی ها تموم شده. بنابراین تفاوتی نداره یا بازیکن سرباز بگیری یا پول بدید بخرید. کیانی یا ایران پوریان با اینکه شهرشون نیست اما نسبت به پولی که میگیرن به مراتب از بازیکنان بومی خودمون متعصب ترن.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر