فهرست
بازگشت بازیکن مشکوک به اردوی تیم لیگ برتری
بازگشت بازیکن مشکوک به اردوی تیم لیگ برتری

بازگشت بازیکن مشکوک به اردوی تیم لیگ برتری

آی اسپورت - هفته قبل بود که از یک تیم لیگ برتری خبر رسید سرمربی تیم بازیکن را به خاطر سرپیچی از دستورش کنار گذاشته است. بازیکن اخراجی بلافاصله به باشگاه رفت و مدعی شد دلیل کنار گذاشته شدن من از تیم، سرپیچی از دستور پزشک تیم بوده که قصد داشت موقع تعویض به زور به من دارو بدهد. این بازیکن مدعی شد همبازی من موقع گرم کردن دارو را خورد و به زمین رفت ولی من چون دارو را نخوردم، برگه تعویضم صادر نشد و روز بعد هم وقتی به تمرین رفتم به من اعلام شد حق تمرین نداری و در اختیار باشگاه قرار می گیری.

باشگاه با بازیکنی که تعویضی به زمین رفته بود تماس گرفت و او هم گفته های همبازی اش را تایید کرد ولی گفت دارویی که به ما داده شده یک قرص تقویتی است و هیچ مشکلی ندارد. باشگاه وقتی دلیل این کنار گذاشتن را از سرمربی پرسید، جناب سرمربی مدعی شد به این بازیکن مشکوک است مبادا با سایت های شرط بندی در ارتباط باشد و به همین دلیل او را موقتا از تیم کنار گذاشته ولی در کمال تعجب وقتی دیروز لیست تیم برای اردوی پیش از بازی این هفته اعلام شد، نام بازیکن اخراجی در لیست 19 نفره بود.

معلوم نیست تهدیدهای بازیکن که به سرمربی تیم پیغام داده بود به کمیته اخلاق می رود و به آنها می گوید می خواستند مجبورش کنند دارو بخورد باعث عقب نشینی سرمربی شده یا واقعا جناب سرمربی بعد از تحقیقی که کرده متوجه شده این بازیکن ربطی به شرط بندها و قماربازها ندارد و او را به تیم برگردانده است؟

بد نیست بدانید بازیکنی هم که به باشگاه گفته بود این دارویی که ما خوردیم تقویتی است و مشکلی ندارد، در تماس تلفنی با دو پزشک مطرح که قبلا با آنها کار کرده بود گفته می ترسد این دارو خوردن ها به خصوص موقع گرم کردن و تعویض، کار دستش بدهد! باید دید آیا این هفته کمیته ضد دوپینگ برای کنترل و نظارت روی این ماجراها وارد عمل می شود یا نه؟

۲    
آی اسپورت
2020-08-01 01:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر