فهرست
دکه آنلاین: شکایت از میناوند
دکه آنلاین: شکایت از میناوند

دکه آنلاین: شکایت از میناوند

آی اسپورت – تیتر یک خبر ورزشی شکایت منصوریان از مهرداد میناوند به خاطر لقبی است که بازیکن سابق پرسپولیس به سرمربی استقلال داده. جدایی احتمالی منشا از پرسپولیس و پاس ندادن سه بازیکن استقلال به مهدی قائدی هم روی جلد این روزنامه دیده می شود.

 

خبر ورزشی 22 مرداد
خبر ورزشی 22 مرداد

گل با انتشار عکسی از منصوریان و قائدی از قول سرمربی استقلال نوشته که قائدی، او را یاد خودش می انداز و می تواند منصوریان بعدی استقلال باشد. احتمال ترانفسر طارمی در نیم فصل و جلسه اضطراری در باشگاه پرسپولیس به خاطر منشا از دیگر تیترهای این روزنامه است.

 

روزنامه گل 22 مرداد
روزنامه گل 22 مرداد

پیروزی تیتر زده برانکو و شاگردانش به سایر تیم ها پیغام داده اند که برای دومی در لیگ تلاش کنند. حضور احمدزاده در یک سریال تلویزیونی باعث شده که عکس شماره 10 قرمزها روی جلد پیروزی برود. کامیابی نیا هم پیش بینی کرده که پرسپولیس 5 هفته مانده به پایان لیگ قهرمان شود.

 

پیروزی 22 مرداد
پیروزی 22 مرداد

دو مصاحبه از دو بازیکن استقلال تیترهای اصلی همشهری ورزشی را تشکیل می دهند. سجاد شهباززاده گفته نمی توان حرکت تکنیکی او جلوی تراکتور را با مسی مقایسه کرد. مجتبی جباری هم گفته که هدف او و هم تیمی هایش قهرمانی است.

همشهری ورزشی 22 مرداد
همشهری ورزشی 22 مرداد

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-08-13 08:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
وحید پرسپولیسی
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۴۶
اونجایی که سید مهدی رحمتی تو برنامه نود نشون میده که به بیرانوند میگه رفتی "لنگی" شدی.. یا امیر جعفری از واژه لنگی توی برنامه تلویزیونی با نام میبره ... عزیزان یقه ها نمی درند.. اما اینجا میناوند فقط گفته عقاب احمدرضاست بقیه پنگوءن هم نیستن...داستان شده.. میگن ناسزا رو بندازی وسط صاحبش برش میداره..
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر