فهرست
حقیقی و خواب پرسپولیس؛ فراموشش کن!
حقیقی و خواب پرسپولیس؛ فراموشش کن!

حقیقی و خواب پرسپولیس؛ فراموشش کن!

آی اسپورت - علیرضا حقیقی طی چند هفته اخیر نمایش‌های نسبتا خوبی درون دروازه نساجی قائم‌شهر داشته است. او در بازی با استقلال چند واکنش خوب داشت، برابر فولاد هم همینطور و جلوی پرسپولیس هم با وجود دو خروج خیلی بد، حداقل دو سیو خوب انجام داد. همه اینها یعنی درست در مقطعی که پرسپولیس دروازه‌بان دوم ندارد، حقیقی به آماده‌ترین فرمش رسیده و در مصاحبه‌هایش هم تا جایی که راه دارد برای بازگشت به خانه قدیمی چراغ سبز نشان می‌دهد.

با وجود تمام این موارد اما به نظر می‌رسد فاصله حقیقی با پرسپولیس بسیار بیش از آن چیزی است که خودش فکر می‌کند. غیر از روایت‌های غیررسمی که نشان می‌دهد کادر فنی سرخپوشان به حقیقی فکر نمی‌کند، این موضوع را حتی در موضع‌گیری‌های رسمی مربیان پرسپولیس هم می‌توان دید. آنها به طور مکرر روی این موضوع تاکید دارند که دروازه‌بان جدید تیم حتما باید طاقت نیمکت‌نشینی داشته باشد. این یعنی از الان با گزینه‌های احتمالی اتمام حجت می‌کنند که در صورت نیمکت‌نشینی طولانی هم حق اعتراض برای آنها ایجاد نمی‌شود. این همان جایی است که حقیقی از جمع گزینه‌های پرسپولیس خط می‌خورد. طبیعتا او با سابقه حضور فیکس در جام‌جهانی 2014، به این راحتی‌ها با نیمکت‌نشینی در پرسپولیس کنار نمی‌آید؛ مخصوصا اگر قرار باشد پشت خط گلری مثل بوژیدار رادوشوویچ بماند.

حقیقی به تازگی تلویحا گفته بود خودش را از علیرضا بیرانوند بهتر می‌داند؛ حالا شما فرض کنید او با این کاراکتر، رزرو گلری شود که خودش سه سال و نیم نیمکت‌نشین بیرو بوده است! چنین چیزی به نظر غیرممکن می‌رسد و از پیغام و پسغام‌های اخیر کادرفنی پرسپولیس هم می‌توان فهمید حقیقی بین گزینه‌های آنها جایی ندارد. ناگفته نماند حقیقی حتی آبان 92 به خاطر نیمکت‌نشینی در بازی دوستانه مقابل راه‌آهن، با علی دایی هم به مشکل برخورد و نهایتا از پرسپولیس رفت. بنابراین حضور او در پرسپولیس، آغاز یک داستان تکراری با یک پایان‌بندی قابل پیش‌بینی خواهد بود.

 

بانک ورزش 

۴    
آی اسپورت
2020-08-06 11:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر