فهرست
بالاخره شما حکومتی هستید یا رقیب؟
بالاخره شما حکومتی هستید یا رقیب؟

بالاخره شما حکومتی هستید یا رقیب؟

آی اسپورت - دیشب شانس اندک استقلال برای قهرمانی از دست رفت. نه شانس صددرصدی که از صبح «فن پیج» های استقلال در فضای مجازی با «هوچی‌گری» و «فحاشی» به راه انداخته‌اند، بلکه یک قهرمانی روی کاغذ و با اما و اگرها و اتفاقات هفته آخر. مجبورم سربسته و گنگ بنویسم. اما آنها که به استقلال نزدیک هستند می‌دانند از چه کسانی می‌گویم و هوادارانی هم که همیشه در بی‌خبری به سر می‌برند متاثر از «اراجیف» کانال‌های تلگرامی و فرافکنیِ استوری‌های مجیدی با خشم و کینه باقی خواهند ماند. استقلالی‌ها به خوبی می‌دانند از کجا ضربه می‌خورند. از کدام باند و اعضایش. از کدام رفیق شفیقی که اتفاقا با مجیدی هم بسیار دوستی نزدیکی دارد. اما آدم که به دوستان نزدیک به مردان قدرت ضربه نمی‌زند و از آنها گله نمی‌کند.

با اینکه مجیدی در استوری‌های امروزش مدعی شده که سیاستمداران نمی‌خواهند استقلال قهرمان شود اما فراموش می‌کند که خودش با اتکا به بخشی دیگر از بدنه قدرت بدون تجربه، خام، عصبی و پرخاشگر کنار شفر نشست تا در نهایت نیمکت استقلال را قرق کرده و از چپ و راست اخراج و جریمه کند. او که صبح را با توپ پُر آغاز کرد و به زمین و زمان اتهام زد، «ماستمالی» آخرش در اینستاگرام از سلطانی‌فر و داورزنی به خاطر اینکه تمام تلاش‌شان را کرده‌اند تا مشکلات و مسائل استقلال حل شود تشکر کرده. بالاخره شما حکومتی هستید یا رقیب؟ روزی که با رییس‌جمهور سابق فوتسال بازی می‌کردید هم به اوضاع اقتصادی و مشکلات مردم اشراف داشتید و دلواپس بودید یا در بی‌خبری به سر می‌بردید؟ مشکل مجیدی و بستر جامعه‌ای که در آن رشد یافته به طرفداری یک مقام سیاسی از تیم رقیب برنمی‌گردد. ایراد در باور «جبرپذیری» ایرانی‌هاست که هر اتفاقی را محصول یک قدرت بالاتر می‌دانند که در تصمیم‌گیری‌ها و تعیین سرنوشت آنها نقش دارد. مجیدی‌ها نمی‌دانند که ناخواسته با گفتن این حرف‌ها، موفقیت‌های قبلی خود را هم زیر سوال می‌برند. هنوز بازیکنان و مربیان ایرانی باور دارند که نیرویی فراتر از دانش و توانمندی به نام «آقایان» (با هویت نامعلوم)، «دست‌های پشت پرده»، «افرادی با قدرت اجرایی بسیار در بدنه دولت و حاکمیت» در تعیین قهرمانی، موفقیت، شکست و صعود و سقوط تیم ها تاثیرگذارند. داوری دیشب به ضرر استقلال بود. در این موضوع شکی نیست. اما در 28 مسابقه قبلی هم، همین شبح خیالی مانع موفقیت شما شد؟

۶۰ ۲۰  
آی اسپورت
2019-05-13 01:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۰ نظر
وحید
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۰:۳۶
احسنت خانوم حضرتی عزیز،حق مطلبوبه بهترین شکل ممکن بیان کردی.کاش مخاطبین عزیزدرک کنند گفته های واقع بینانه شمارو.
کاج
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۲۵
کیسه رو کاغذ که هیچ، رو دستمال توالت هم شانسی نداشت سروصداشون هم واسه اینه که سلیطه گری و هوچی بازی تو ذات شونه
کیسه کش افسرده
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۰:۳۷
درود به نویسنده که بدون ترس حرف حق گفت کیسه کشا تا وقتی توهم توطئه دارن هیچ پخی نمیشن با دست خودشون چند ساله تیمشون غرق حاشیه کردن اصلا گیریم دیروز میبردید بازم چند امتیاز زیر پرسپولیس بودید این همه هوچیگری گریه زاری واسه چیه ؟ البته من میدونم هتریک قهرمانی بدجپر می سوزونه
حامد
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۰:۳۸
حالا تو چرا کونت سوخته لنگی
مازیار
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۰:۳۸
مشکل تاج اینه که چند تا خبرنهار وقیح اینطور نداره که اخلاقیات ژورنالیستی رو زیز پاش له کنه
احسان تاجی
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۰:۳۹
هههههه خانوم افسون لنگی یکم از دزدیهای تیم مافیاییت بگو؟!
رضایی
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۰:۴۰
مصاحبه فرناز به هر خارجی نشون بدی بگی این بابا مربی یه تیم فوتبال درجا پناهندگی میدن مگه میشه یه ادم این همه بچه ننه و گریه و زاری کنه دقیقه شصت گل مردود شد چرا توی سی دقیقه یه حمله درست نکردید اصلا گیریم گل درست بود صنعت نفت توی خونه خودش وایمیستا نگاه می کرد ؟ جمع کنید بی جنبه ها
حامد
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۰:۴۳
شما حکومتی هستی
Kaveh 6 & 4
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۰:۴۴
درود به شما بانوی شجاع و البته منتظر لیچارگویی های دکتر و مهندس های کیسه پرست باشید...
محمد
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۰:۴۴
آقای به اصطلاح خبرنگار؛اعتراض رو هوچی‌گری و فحاشی می بینین؟ولی هوچی‌گری همیشگی سید جلال حسینی رو با وجود اینهنه حمایت چی میبنی؟درضمن گل سالم به پدیده چی؟گل سالم به ذوب آهن چی؟میشه شش امتیاز.....کجای دنیا دیدی که رئیس جمهور شان کشور رو تا حد رایزنی با رییس جمهور ترکیه برای باشگاه محبوبش پایین بیاره؟یا اینکه معاون وزیر خارجه بازیکن تیم‌محبوبشو به دفترش دعوت کنه تا برای موندن قانعش کنه؟یا وزیز ورزشش بگه صندلی منو بخواین ولی علیمور رو نه؟چرا نتونست اینو واسه صیادمنش بگه تا وسط فصل فروش نره؟
++
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۲۳
هوچی گری یعنی چیزی که حقت نیست رو با صدا و فریاد بگیری. یعنی جایی که هیچ شانسی برای قهرمانی نداشتی فریاد وامصیبتاه سر بدی. بقیه تیم ها هم ضرر کردن . تو دربی رفت پرسپولیس ضرر کرد، مقابل نساجی، مقابل سایپا و .... باری کیسه هم رایزنی کردن تا از اسیا حذف نشه. مگه مموتی کیسه کش نبود؟ و اما ماجرای صیادمنش که پای دلال های کیسه وسط بود. یه فصل خودتون رو جر دادین و گفتین تیام تا خودش گفت که با انتخاب خودش رفته.
اگه دوست دارید خودتون رو گول بزنید ادامه بدین
۹
محمد
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۰:۴۴
آقای به اصطلاح خبرنگار؛اعتراض رو هوچی‌گری و فحاشی می بینین؟ولی هوچی‌گری همیشگی سید جلال حسینی رو با وجود اینهنه حمایت چی میبنی؟درضمن گل سالم به پدیده چی؟گل سالم به ذوب آهن چی؟میشه شش امتیاز.....کجای دنیا دیدی که رئیس جمهور شان کشور رو تا حد رایزنی با رییس جمهور ترکیه برای باشگاه محبوبش پایین بیاره؟یا اینکه معاون وزیر خارجه بازیکن تیم‌محبوبشو به دفترش دعوت کنه تا برای موندن قانعش کنه؟یا وزیز ورزشش بگه صندلی منو بخواین ولی علیمور رو نه؟چرا نتونست اینو واسه صیادمنش بگه تا وسط فصل فروش نره؟
۷
Fem
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۰:۵۳
خیلی خوب نوشتید.
امیرسلیمانی
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۱:۴۶
خوشحالم که اینجور به واکنش نشان دادن و توجیه و تقلا افتاده اید این نشان می دهد که مجیدی خیلی زیرکانه بازی را به زمین شما کشانده بنویسید بنویسید هرچه بیشتر از این دست مطالب پس بندازید به این معناست که ضربه مجیدی کاری تر بوده صدآفرین به شاه فرهاد!
.
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۲۴
مجیدی خودش هم نفهمید چی گفته خخخخ
۷
آریو
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۱:۵۸
زیادی نخور انتر لنگی ..باید تو اون جامی که با انواع و اقسام کثافتکاری بدست آوردید ..
.
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۲۵
جام های دوره مموتی رو دوست داشتی؟
۷
کنت دراکولا
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۳:۴۲
یعنی این خانم , سرکار خانم افسون حضرتی رو میگم نوشته و شخصیت و طرز فکر و ادب خانوادگیشون رو قیاس کنین با شقایق اشک ریز!!!!!!اون موقع متوجه ی فرق دو نطفه ی حروم و حلال و لقمه و پدر مشخص و مادر والا مقام وووو میشیم و همچنین فرق بین دو تیم پرسپولیس و استقلال که یکی خبرنگار حوزه ی پرسپولیس و دیگری استقلالی!!خدایا شکرت که نطفه سالمی دارم و پرسپولیسی هستم.
محمد
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۶:۳۲
نه نه این حرفهای منطقی چیه شما میزنید؟ همه عوامل ناکامی مدعی ها اسمشون وزیر پرسپولیسی هست. فرشید اسماعیلی که پنالتی رو زد به طاق آسمون اسم مستعار سلطانی فر هست. بهنام برزای که به استقلال گل زد و استقلال رو از قهرمانی دور کرد، آدم وزیر پرسپولیسی بود. محسن فروزان که شرط بندی کرد و نذاشت تراکتور قهرمان بشه هم پرسپولیسی بود. خود استقلال هم که دقیقه آخر به سپاهان گل زد و قهرمانی رو از سپاهان گرفت هم آدم وزیر پرسپولیسی هست. شفر که با این همه لیکن خوب گند زد هم نقابش رو برداره میبینیم در اصل وزیر پرسپولیسی بوده. فقط فرهاد مجیدی که تعویض های اشتباه می‌کنه وزیر پرسپولیسی نیست، این یکی عراقچی هست. خخخخ
دوچرخه سواردسته سومی
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۸:۲۲
احسنت به نویسنده حرف حق روزدی همین کیسه کشا که همیشه هویچگری میکنن پارسال سلطانی فر کیسه کش یک جام تقدیمشون کرد ولی امسال هرکاری کردنتوست برای سوگلیشون کاری بکنه چون خدا با پرسپولیسه
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر