فهرست
تعیین خط فرمول یک ژاپن/ نیکو روزبرگ دست نیافتنی
تعیین خط فرمول یک ژاپن/ نیکو روزبرگ دست نیافتنی

تعیین خط فرمول یک ژاپن/ نیکو روزبرگ دست نیافتنی

آی اسپو.رت- راننده ی مرسدس، نیکو روزبرگ که در تمام آخر هفته ی ژاپن در صدر قرار داشت، در تعیین خط سوزوکا نیز توانست بهترین زمان را با ۱:۳۰٫۶۴۷ به ثبت برساند و مسابقه فردا را از رده پول پوزیشن آغاز خواهد کرد. آخرین تلاش های هم تیمی او، لوئیس همیلتون نیز بی ثمر ماند و در نهایت با اختلاف اندک ۰٫۰۱۳ ثانیه ای، مسابقه را از جایگاه دوم استارت خواهد زد.
راننده ی های فراری و ردبول، ردیف های دوم و سوم استارت مسابقه فردا را پر می کنند. دو راننده ی تیم هاس برای اولین بار توانستند به مرحله ی سوم تعیین خط راه یابند. رومن گروژان در رده هشتم و استبان گوتیرز در رده دهم قرار دارد.
در Q2 دو راننده ی ویلیامز بالاتر از راننده های تورو روسو قرار گرفتند اما این برای رسیدن به مرحله ی سوم تعیین خط کافی نبود. کارلوس ساینز در حال ثبت یک زمان سریع برای رسیدن به Q3، اسپین شد و با زمان ۱:۳۲٫۶۸۵ رده ای بهتر از چهاردهمی بدست نیاورد. 
فرناندو آلونسو توانست بالاتر از هم تیمی خود به مرحله ی دوم تعیین خط راه یابد و رده ی پانزدهم را در تعیین خط از آن خود کند. شاید بدشانس ترین راننده امروز جنسن باتن باشد. راننده ی مک لارن با اختلافی اندک نسبت به هم تیمی خود در رده هفدهم Q1 قرار گرفت و از رسیدن به مرحله ی دوم تعیین خط باز ماند.

منبع: فرمول یک ایران

     
آی اسپورت
2016-10-08 14:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر