فهرست
به نفع اسپانسر سرخابی‌ها؛ سوپرجام لغو شد
به نفع اسپانسر سرخابی‌ها؛ سوپرجام لغو شد

به نفع اسپانسر سرخابی‌ها؛ سوپرجام لغو شد

آی اسپورت – همانطور که پیش بینی می‌شد بازی سوپر جام بین پرسپولیس و نفت تهران به احتمال زیاد به تعویق خواهد افتاد تا دربی دوستانه سرخابی‌ها در آلمان در تاریخ 31 تیر برگزار شود. فتاحی مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ می‌گوید: «با توجه به اینکه برگزاری دربی خارج از ایران برای دو باشگاه سرخ و آبی درآمدزایی به همراه خواهد داشت تصمیم گرفتیم در این زمینه به آنها کمک کنیم و بعد از جلسه‌ای که با مدیران این تیم خواهیم داشت تاریخ قطعی سوپرجام را مشخص می‌کنیم.»

این حرف فتاحی به منزله کوتاه آمدن سازمان لیگ در مقابل دو باشگاه سرخابی است. البته مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال نیز دیروز در حرف های خود در مراسم بدرقه تیم امید تلویحا اعلام کرده بود که با دو باشگاه سرخابی کنار خواهد آمد.   

به گفته فتاحی نمایندگان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ساعتی دیگر به سازمان لیگ می‌آیند و مدارک خودشان را ارائه می‌دهند تا زمان برگزاری دربی و سوپرجام رسما بعدازظهر اعلام بشود. البته باتوجه به توافق برگزارکننده بازی با باشگاه آرمینیابیله فلد این بازی در تاریخ 31 تیر شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.   

اسپانسر دو باشگاه سرخابی و مدیران این دو تیم امیدوار هستند با مشارکت هواداران ساکن ایران و خارج درآمد خوبی از این بازی به دست بیاورند تا از این طریق پیش پرداخت‌های اول فصل و بدهی های سنگین باشگاه را تامین کنند.

 

ورزش سه

۱ ۲  
آی اسپورت
2017-07-15 13:15:00
نظر دهید

۲ نظر
لغو نشد حاشیه اسپرت
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۳:۱۷
احتمالن ۲۸ برگزار میشه
۲
امید از تفت
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۵:۲۱
قول میدم همینجا تیتر بزنی دربی لغو شد تا دیگه واسه دربی نمایشی دلالی نکنید
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر