فهرست
ترکیب احتمالی استقلال/ جوان تر از گذشته؟
ترکیب احتمالی استقلال/ جوان تر از گذشته؟

ترکیب احتمالی استقلال/ جوان تر از گذشته؟

آی اسپورت- استقلال در اولین هفته نیم فصل دوم با یک ترکیب ویژه برابر نفت قرار گرفت. در فهرست 11 مرد اصلی منصوریان تنها 3 نفر شامل لی آندرو پادوانی، خسرو حیدری و امید ابراهیمی بیش از 25 سال سن داشتند و 8 نفر دیگر همگی زیر این سن بودند شامل حسینی و کریمی و حسینی و کریمی و برزای و نورافکن و اسماعیلی و رضایی.

استقلال در هفته هفدهم فردا برابر استقلال خوزستان قرار می گیرد و اگر اتفاق خاصی نیفتد، این احتمال هست که تعداد بازیکنان جوان این تیم به 9 نفر برسد چون امید ابراهیمی از حضور در این بازی محروم است. احتمال دیگر هم حضور همان 8 بازیکن جوان است.

حضور حسین حسینی درون دروازه قطعی است. بازگشت وریا غفوری یعنی استقلال بعد از مدتها می تواند یک مدافع راست رونده کامل داشته باشد. زوج مرکز خط دفاع با حضور مجید حسینی و پادوانی تشکیل می شود. یعقوب کریمی هم طبق معمول دفاع چپ است مگراینکه منصوریان دوباره به زکی پور روی خوش نشان بدهد.

مهمترین چالش، ترکیب دو نفره مرکز زمین است در غیاب ابراهیمی. شاید برای آخرین بار به فرشید باقری اعتماد شود و شاید هم منصوریان دست به یک ریسک عجیب و غریب زده و از زوج فرشید اسماعیلی و امید نورافکن در این قسمت زمین استفاده کند. احتمال بازی دادن به روزبه چشمی هم هست ولی نه خیلی زیاد. برای تشکیل خط سوم، خسرو حیدری و بهنام برزای و محسن کریمی و مجتبی حقدوست کاندیدا هستند و کاوه رضایی هم تک مهاجم آبی هاست.

دو سوال اصلی درباره ترکیب استقلال این است که فرشید باقری بازی می کند یا نورافکن نسبت به بازی برابر نفت، یک خط عقب تر می آید. و سوال بعدی اینکه، علی قربانی وارد ترکیب اصلی می شود یا منصوریان همچنان به محسن کریمی اعتماد می کند.

۱۱    
آی اسپورت
2017-01-16 20:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر