فهرست
نتیجه محرومیت استقلال: باقری جدا نمی شود
نتیجه محرومیت استقلال: باقری جدا نمی شود

نتیجه محرومیت استقلال: باقری جدا نمی شود

آی اسپورت – محرومیت استقلال از جذب بازیکن جدید تا انتهای فصل جدا از آنکه به نفع بازیکنان جوان این تیم تمام شد، برای یک بازیکن دیگر هم اتفاق خوبی خواهد بود. او کسی نیست جز فرشید باقری که از ابتدای فصل یکی از بازیکنان ویژه استقلال بوده. ویژه از این لحاظ که او در شرایطی با قراردادی 950 میلیون تومانی به استقلال آمد که فصل گذشته تنها 150 میلیون از صبای قم گرفته بود و این رقم قرارداد عجیب باعث شد که وزیر سابق ورزش از استقلال به خاطر چنین پرداختی گلایه کند.
از طرف دیگر عملکرد باقری در استقلال طوری نبود که منصوریان و هواداران را راضی کند و به همین دلیل زمانی که بحث جدایی او به گوش رسید، کسی تعجب نکرد. استقلال آندو را به عنوان هافبک دفاعی گرفته بود و از طرف دیگر روزبه چشمی هم آماده بازگشت به میادین شده بود. طبیعتا با این وضعیت، فرشید باقری شانسی برای حضور در ترکیب اصلی نداشت.
او هم البته بدش نمی آمد که از استقلال جدا شود چرا که گفته می شد از پرسپولیس پیشنهاد دارد منتهی آبی ها با این شرط حاضر به صدور رضایتنامه او شدند که باقری به پرسپولیس یا تراکتور نرود.
طولانی شدن این پروسه با وضعیت نامشخص استقلال برای جذب بازیکنانش همزمان شد و نهایتا آبی ها بعد از آنکه متوجه شدند نمی توانند نه از آندو و نه روزبه تا پایان فصل استفاده کنند، تصمیم گرفتتد تا باقری را در تیمشان نگه دارند البته فرشید باز هم شانس زیادی برای قرار گرفتن در ترکیب ندارد چرا که زوج نورافکن و ابراهیمی عملکرد بسیار خوبی داشته اند.

     
آی اسپورت
2017-02-03 09:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر