فهرست
اوسینوف: سردار متفاوت‌ترین بازیکن روستوف است
اوسینوف: سردار متفاوت‌ترین بازیکن روستوف است

اوسینوف: سردار متفاوت‌ترین بازیکن روستوف است

آی اسپورت - رکورددار بازی در تیم روستوف سردار آزمون را همسطح گریزمان، مهاجم فرانسوی اتلتیکومادرید دانست و او را متفاوت‌ترین بازیکن این تیم معرفی کرد. میخائیل اوسینوف، ستاره پیشین فوتبال روسیه که سابقه 9 سال بازی در روستوف را دارد و رکورددار این تیم در دیدارهای لیگ برتر با 236 بازی است، در مصاحبه با روزنامه اسپورت اکسپرس به پرسش‌هایی درباره سردار آزمون پاسخ داد.

 

فکر می کنید چرا سردار آزمون در دیدار برابر آیندهوون با موسی دومبیا تعویض شد؟

گفتنش سخت است. آزمون همانند آب سردی روی حریفان است، بازیکن بااستعدادی که با سرش بازی می‌کند. این طبیعت فوتبال سردار است و زمانی که می‌پرد سرش را پرتاب می‌کند. یاد گرفتن کاری که آزمون می‌کند بسیار سخت است.

 

شما بلافاصله پس از قرعه‌کشی لیگ قهرمانان اروپا گفته بودید که آزمون کمتر از گریزمان (مهاجم اتلتیکومادرید) نیست. آیا این حرف را با درک این مسئله عنوان کردید؟

درست است و شاید کمی هیجان‌زده شدم. البته صحبت‌هایم را درباره مقایسه آزمون و گریزمان رد نمی‌کنم. فکر می‌کنید چه چیز آزمون بدتر از گریزمان است؟ سردار فقط 21 سال سن دارد. او در سن پایین‌تر هم استعداد خود را در لیگ برتر روسیه و زمانی که در تیم روبین کازان بود نشان داد. او در روستوف فوق‌العاده است.

 

اما مقایسه آزمون با گریزمان مبالغه‌آمیز نیست؟

متعجب نشوید اگر سردار آزمون با توجه به کیفیتی که از خود در لیگ قهرمانان نشان داده است تا زمستان به یکی از بهترین لیگ‌های اروپایی برود. قطعاً او در آنجا بسیار بهتر از تیم روستوف ظاهر خواهد شد.

 

این فقط نگاه مثبت شماست!

این نگاه من به سردار آزمون است. سردار هنوز بازیکن جوانی است و توانمندی‌های بیشتری را از او خواهیم دید. آزمون تفاوت بسیار زیادی با دیگر بازیکنان تیم روستوف دارد.

 

کد خبر:9402

     
آی اسپورت
2016-09-29 13:10:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر