فهرست
نانگ ناکام؛ بی‌دقتی، بدشانسی، داور
نانگ ناکام؛ بی‌دقتی، بدشانسی، داور

نانگ ناکام؛ بی‌دقتی، بدشانسی، داور

آی‌اسپورت- آلویس نانگ که بعد از یک نیم فصل دوری به ایران برگشته خیلی زود در نوک خط حمله استقلال خوزستان جای ثابتی به دست آورده است. نانگ در دو هفته اخیر موقعیت‌هایی هم داشته، اما در باز کردن دروازه حریفان ناکام بوده است. بدشانسی، بی‌دقتی و داور، مانع گلزنی مهاجم جدید آبی‌های اهواز در آغاز بازی‌های نیم فصل دوم شده‌اند. نانگ در نیمه اول بازی با استقلال در ورزشگاه آزادی یک گل صحیح زد که کمک داور بازی با اعلام اشتباه آفساید باعث شد نام این بازیکن در لیست گلزنان بازی قرار نگیرد. اگرچه بازی با برد هم‌تیمی‌های نانگ به پایان رسید، اما حسرت گلزنی او در هفته دوم هم ادامه پیدا کرد.

نانگ در اولین بازی برابر تراکتورسازی در اهواز هم موقعیت‌هایی به دست آورد که آنجا هم نتوانسته بود دروازه تیم سابقش را باز کند. یک بار درخشش اخباری که تک‌به‌تک را به زیبایی از مهاجم خوزستانی‌ها گرفت، و بار دیگر بی‌دقتی نانگ در زدن ضربه آخر مانع از گلزنی او برای اهوازی‌ها شد.

سومین شانس نانگ برای گلزنی در برابر سپاهان خواهد بود. بازی حساسی که برای خوزستانی‌ها حکم انتقام را دارد. ضمن این که آن‌ها برابر عبدلله ویسی، مربی سابق‌شان قرار می‌گیرند.

     
آی اسپورت
2017-01-20 22:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر