فهرست
فرهاد مجیدی به چالش عادت دارد
فرهاد مجیدی به چالش عادت دارد

فرهاد مجیدی به چالش عادت دارد

آی اسپورت - برای فرهاد مجیدی سرمربی حال حاضر استقلال دقیقاً شرایط به گونه‌ای پیش رفته که بسیاری از رسانه‌ها حتی استقلالی‌ها هم با فرهاد مجیدی چندان خوب تا نکرده‌اند، و این موضوع در حالی به این سمت رفته که اصولاً فرهاد مجیدی بازیکنی آرام و بی حاشیه بوده است. سرش به کار خودش بوده، نه به سمت حواشی غیر فوتبالی رفته و در زمین فوتبال بازیکن بداخلاقی بوده است. اگر بخواهیم ستارگان سابق  پرسپولیس و خاصه‌‌ علی کریمی را نقطه‌ی مقابل فرهاد بدانیم، کریمی همیشه در کنف حمایت رسانه‌ها قرار داشته است، گام به گام دوستان رسانه‌ای از او و اقداماتش حمایت کرده‌اند حتی زمانی که به ساک پزشک تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۰۶ آلمان لگد زد، وقتی به هواداران پرسپولیس بعد از بازی با تراکتورسازی توهین کرد و حتی وقتی با علی دایی که خود یک وزنه در فوتبال ایران است  درگیر شد بسیاری از رسانه‌ها به کریمی  حق دادند و از او حمایت کردند. در مقابل این موضوعات فرهاد مجیدی‌ای قرار دارد که عملاً هیچ‌کدام از اتفاقاتی که کریمی مرتکب شده را انجام نداده ولی با تمام این اوصاف همیشه از سمت رسانه‌ها بی مهری دیده است.

 فرهاد مجیدی چه به عنوان بازیکن و چه امروز به عنوان سرمربی در حالی به راه خودش که عمدتاً موفقیت آمیز هم بوده ادامه داده که سدها و موانعی به نام انتقادات شدید رسانه‌ها را مقابل خود دیده است. این همه انتقاد و مخالفت چه دلیلی دارد؟ واقعاً مگر هم‌دوره‌ای های فرهاد مجیدی چه گلی به سر فوتبال ایران زده‌اند که او نزده است.

فرهاد مجیدی هم به عنوان یک انسان و بعد به عنوان یک بازیکن یا مربی فوتبال می‌تواند مرتکب اشتباهاتی شود. بعضی اوقات از کوره در برود، حرفی بزند که نباید بگوید و ده‌ها موضوع دیگر اما شما به عنوان یک رسانه همیشه از در انتقاد و هجمه و حمله با او برخورد کنید نه تنها درست نیست بلکه حتی غیر حرفه‌ای و غیر طبیعی است.

توان و تحمل یک فرد هم بالاخره گنجایشی دارد، وقتی شما همیشه روی یک موضوع تمرکز کنید، و به جوانب دیگر از عملکردهای مثبت آن فرد نپردازید مطمئناً در جایی جواب و پاسخی می‌گیرید که انتظارش را نداشتید.

فرهاد مجیدی نه خیر مطلق است و نه شر مطلق او هم به مانند سایر انسان‌ها در دنیای شخصی و حرفه‌ای خود دارای ویژگی های منحصر به فرد و عمومی است. حتی روزهایی که فرهاد مجیدی به عنوان بازیکن سال فوتبال آسیا انتخاب شد و در اوج آمادگی جسمانی و روحی روانی قرار داشت ولی از سوی مربیان وقت تیم ملی با مهری روبرو می‌شد خیلی از رسانه‌ها یک خط حمایت از او را دریغ کردند.

شکوفایی فرهاد و موفقیت او به عنوان یک بازیکن و مربی برای من نوعی و بسیاری از هواداران استقلال یک موضوع قابل توجه و تقدیر است چون او از مسیری عبور کرده که حمایتی آنچنانی که امروز مورد بحث ما حمایت رسانه‌ها بود ندیده است.

امروز هم به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شده و مشغول فعالیت است همه مترصد فرصتی هستند تا به مجیدی بتازند و به او انتقاد نمایند؟ واقعاً دلیل این موضوع چیست؟ آیا مجیدی تنها مربی‌ای است که جانشین یک مربی دیگر شده است؟ آیا او تحت قرارداد یک تیم دیگر بود و با پشت کردن به تیم و هواداران آن تیم به استقلال آمد؟ آیا های دیگر ؟

۵ ۶  
آی اسپورت
2020-07-09 17:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
man
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹، ۱۸:۰۶
حتی روزهایی که فرهاد مجیدی به عنوان بازیکن سال فوتبال آسیا انتخاب شد :))
Ava
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹، ۱۹:۱۸
ببخشید اقا جون برا ما پرسپولیسی ها اصلا رفتار مربی تیم تون مهم نیس خدا رو شکر اینقد تیم ما خوب هست ک شما در حد اندازه نیستی ک بخوای از تیم ما بد بگی مخصوصا اون خط اخر ک دقیقا منظورت گلمحمدی بود ک واقعا مربی اروم تر لز اون تو لیگ نیس .حالا من نمیدونم چرا وقتی شما میخوای از مربی تیمتون حمایت کنی چرا باید بقیه رو خراب کنی واقعا ک نمیدونم چی بگم
Ava
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹، ۱۹:۲۰
کدوم سال یه عنوان بهترین بازیکن سال آسیا انتخاب شد؟؟؟؟؟
ناشناس
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹، ۲۰:۴۵
حتی موقعی که تو تیم ملی بود! علی کریمی کی برای حریف و هوادارای رقیب کری چیپ خوند ولی بازیکن هفته لیگ امارات چه زمانی که بازیکن بود چه پیشکسوت چه مربی همش با کری ها و اتهامات چیپ خودش و تیمش رو به حاشیه بردایشون همیشه آماده چالش اتهام به رقیب و وزیر و... در دنیای مجازی هستند بابت رفع مسیولیت از خودش. شما راضی بقیه هم راضی. آماده چالش های ایشون باشید حتی تو زمین مسابقه مثل یک و به دو با داور مسابقه با فولاد که استقلال رو تو اون بازی که هیچ اشتباه داوری صورت نگرفت به حاشیه برد. صد رحمت به علی کریمی که هیچ وقت چشم به نیمکت پرسپولیس نداشته. موقعی که بازیکن پرسپولیس بود هیچ وقت کم کاری نکرد بعد از خداحافظی هم مثل به هوادار پشت تیم محبوبشون بود و همیشه هم احترام رقیب رو. نگه داشت.نه اینکه به بهانه مریضی بچه نیم فصل دست تیمو بذاره تو پوست گردو. جناب سرافرازیان حمایت و تعاریف افرادی مثل شما باعث رفتارهای مجیدی ها شده که خودشو از همه بزرگتر میدونه و البته محق یه بار پلیس یه بار داور یه بار وزیر یه..
ناشناس
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹، ۰۰:۳۶
اولاً مجیدی بازیکن سال آسیا شیب بام!!ثانیا خط آخر حرف شما میتونه مصداق مربی تیم خودتون استرا باشه شب قبل مسابقه به تیم شما پشت کرد و با اینکه پولشو گرفت رفت و برنگشت مثل کالدرون مثل برانکو با این تفاوت که این دوتا حقوق چند ماهه معوقه داشتن و تیمهاشون رو قهرمان فصل و نیم فصل تحویل دادن نه وسط مسابقات تیم رو به حاشیه ببرند.ثالثا شهر خودرو هم از انتقال سر به زیر ترین مربی لیگ کم نفع مالی نبرد رابعا مگه اولین باره تو ایران یا دنیا همچین جابجایی مربی صورت میگیره مثل اومدن فیروز کریمی از استقلال خوزستان به استقلال تهران اونم وسط بازیها
لطفا برای تطهیر کری های چیپ، اتهامات و پرخاشگری ها و رفتار های نامتعارف و ناپخته سرمربی مورد علاقه تون از بازیکن های بین‌المللی و بزرگ و مربی های دیگه تیم ها و به غلط مایه نذارید!
۸
adam
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹، ۱۳:۳۳
واقعا این حرفها رو خودت هم باور کردی؟ فرهاد جان هیچوقت بازیکن محبوب ملی نبود و نیست!! فقط یه مهاجم استقلالیه که حتی وقتی تو بازیهای اسیایی با تیمی غیر ایرانی به تهران اومد برای پرسپولیسی ها کری خوند!! هیچوقت هم موفقیت های کریمی رو نداشت و نداره، همیشه هم جزو حاشیه های استقلال بوده. اون از خداحافظیش، اون از برگشتنش، اون از جای شفر اومدن و این هم از جای استرا اومدنش. فقط کافیه سرتون رو از زیر برف بیرون بیارید و ببینید فرهاد جونتون حتی تو اردوگاه ابی هم دیگه طرفدار نداره
۶